Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kiégtem a jelenleg...

Szerintetek kiégtem a jelenlegi munkahelyemen?

Figyelt kérdés

Fél éve már a felmondáson gondolkodom a jelenlegi munkahelyemen, mert nincs semmi benn, ami le tudna kötni. Nagyon nehezen viselem december óta az egészet.


Múlt héten eljutottam addig, hogy nem tudok bemenni, és dolgozni sem, mert nem érdekel, kikapcsol az agyam.


Mit csinálhatnék?


Nagyon jó helyen vagyok, jók a munkatársaim és a főnökeim is, csak már nagyon nem bírom elviselni az unalmat.


2017. jan. 16. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Ha egy helyen unatkozol a többin is fogsz csak úgy szólok, ha annyira nem vagy képes, hogy egy telefonnal lefoglald magad vagy akármi, zenét hallgass, ilyenek.
2017. jan. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kiegtel, hanem ugy erzed nincs kihivas. Beszelj a fonokkel, hogy lehetseges e egy masik pozicioba lepned.
2017. jan. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Zenét hallgatok, telefonon is chat-elet másokkal, de nem lehet munkaidőben ezt csinálnom hosszú ideig, mert a napi feladataimat természetesen el kell végeznem, csak nem tudok már rá koncentrálni, mert kihagyok közben. Egy sima 10 perces rutinfeladat elvégzése igényel 1 napot már.
2017. jan. 16. 13:04
 4/7 anonim ***** válasza:

"Nagyon jó helyen vagyok, jók a munkatársaim és a főnökeim is, "


Ez mit jelent?

Mitől nagyon jó? Mi a jó? Van, amikor nem unatkozol? Miért nincs elég munka? Nem lehetne ezen változtatni?

Nekem két ilyen időszakom volt. Egyszer pont elkezdtem munka mellett főiskolára járni. Tanultam bent, amikor nem volt munka. Másik ilyennél selejtezést tartottam irodában és a raktárban. Ezzel kb. 2 hónapra való munkát csináltam magamnak.

2017. jan. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3: akkor nem a feladat kevés, hanem unalmasnak találod a feladatokat, amiket kapsz?

Nem igazán értem. Nem tudsz konkrét példákat írni, hogy mit szeretsz benne és mit nem?

2017. jan. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azért jó hely, mert mindenkivel emberségesek a munkatársak, jó a kollegális légkör, mégha kicsit halott, akkor is, figyelembe veszik az emberi tényezőt.


Nincs munka, mert töltelék dolgozó vagyok, adminisztratív jellegű, azaz, ha másoknak sok a munkája, akkor abban segédkezek.


Olyan adatrögzítő féle vagyok.


Már átvariáltam benn az ültetéseket, kérdőíveket készítettem, közvéleménykutatást készítettem, a hibás dolgokat benn kicseréltettem, végeztem volna leltárt is csak belefásultam, mert elvileg fölösleges.


A feladataim, mivel elég egyszerűek, ezért unalmasak.

2017. jan. 16. 14:00
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nincs előrelépési lehetőség és úgy érzed, hogy többre vagy hivatott, akkor keress mást.

Ha van olyan végzettséged, tudásod, amivel jobb munkát is találnál, akkor hajrá.

Ha nincs, és nem jön össze más meló, akkor próbáld ennek a jó oldalát nézni.

Nekem is volt olyan időszak, hogy elégedetlen voltam a helyemen. Aztán sokszor hallottam másoktól, hogy mik vannak a munkahelyeiken, egymás kibeszélése, fúrása, nem korrekt főnök, stb. Hát rögtön úgy éreztem, hogy nekem nagyon jó helyem van :) Meg persze az is segít, hogy időnként változnak a feladataim is.

2017. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!