Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Hogyan mondjam meg, hogy nem szeretnék nyáron ismét ott dolgozni?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok, utolsó évemet járom gimnáziumban. 2 évig voltam egy munkahelyen nyáron. Jók voltak a munkakörülmények, de nem szeretnék idén nyáron is ott dolgozni. A főnököm eladta magát, hogy mennyire rendes és jó kedélyű, de megtapasztaltam a 2 nyár eltelte alatt, hogy rendkívül ingadozik a hangulata, egyszer jó amit csinálok, egyszer rossz. Egyik nap olyan fejjel jön be, hogy ránézni nem szabad, másnap mintha annyira jóban lennénk és minden tökéletes lenne. Meguntam. (bolti eladó voltam egy butikban) Mit és hogyan mondjam meg neki?
2017. jan. 18. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyiért már most kiakadsz, akkor gondolj el azon hogy lesz a hátralévő pár évtizedben. Mert legyen 100 munkahelyed, nem hinném hogy mindenhol normális lesz a felettes.

A pénzért vagy ott, és a vendégekért, nem kötelező neked a főnököddel beszélgetni ha látod hogy hülye.

24F

2017. jan. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!