Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarázza már meg nekem...

Magyarázza már meg nekem valaki kérem ezt az állásinterjút, ez mi akart lenni?

Jelentkeztem egy céghez. 2 hónap tökjó fel is hívtak. Erre az interjún ott volt valami HR vezető és az egyik ügyvezető. A Hr-es végig csöndben volt, az első 5-6 percben pár dolgot jegyzetelt. Na és bemutatkoztam, kérdezett pár dolgot az ügyvezető faszi, aztán 10 perc után mintha leesett volna a vérnyomása, elkezdett motyogni, nem is értettem miket magyaráz. Ezt most hova tegyem? Aztán elköszöntem és leléptem. Ez mi akart lenni?
2017. jan. 18. 17:47
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Pesze szerintem "nem vesznek fel", de én persze "nagyon szeretném" ezek után, de ez most mi akart lenni?
2017. jan. 18. 17:48
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul lett.
2017. jan. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
De biztos valaki megmagyarázza itt a gyk-n hogy bennem van a hiba.
2017. jan. 18. 17:59
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ott voltam. Tudom mi volt.

Előző dolgozó szelleme zavarta a levegő rezgéseit, ezért hallottad rosszul, amit mondott.

Amúgy meg honnan tudja bárki gyk-n, mi történt ott?

2017. jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy rosszul lett, lehet, hogy tapasztalatlan az interjúzásban és hirtelen "rövidzárlatos" lett az agya.. Nem hiszem, hogy bármi a te hibád lett volna. Akármi is volt, ilyenkor a HResnek kellett volna közbelépnie és levezetnie az interjú további részét. Kompetens egy bagázs, mondhatom..
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm 5-ös valami hasonlót gondoltam én is.

Zárlatos lett az agya a csávónak vagy mi.

2017. jan. 18. 18:15
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Miket kérdeztek? És mit válaszoltál rá?

Nameg, mi volt a munkakör amire jelentkeztél?

2017. jan. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem amúgy mi értelme az állásinterjúknak.

Én kizárólag próbanapoztatnék. Irnék egy alkalmi megbízást, elmondanám mi a feladat, napvégén ellenőrizném, megkérdezném rendben van-e tudja e vállalni, kifizetném az aznapi bérét, aztán ha jó neki, kötnék vele egy 3 hónapos határozott idejű próbaidős szerződést.

Próbaidős fizetésnek meg a bér 50% át fizetném csak ki a határozott időre és a próbaidő letelte után kapná meg a fennmaradót. Ha nem tejlesíti a 3 hónapot nincs kifizetés, ha teljesíti, határozatlan időre felveszem.

Ennyi. Ha valakinek nem fexik a meló az egy nap után kiderül.

2017. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Na tessék csak ide kellett jönnöm a gyk-ra.

Utolsó: igazad van, az interjú az ilyen bemutatkozás féle.

Szerintem semmi nem lesz a dologból "nem kötünk" üzletet, ennyi.

Egyébként klasszikus interjú kérdések voltak első körben, bemutatkozás, oklevelek, munkahelyek, mivel foglalkoztam, munkakör, napi feladatok, ilyenek.

2017. jan. 18. 18:26
 10/20 A kérdező kommentje:
műszaki előkészítő mérnök volt a munkakör.
2017. jan. 18. 18:27
1 2