Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is kamu az a...

Szerintetek is kamu az a duma, hogy nem kell annyi ember, ezért nem kell menni?

Figyelt kérdés

Hát külsősként járunk egy gyárba páran egy hónapban 15 napot max, mindenki akkor megy amikor akar, eddig így volt és bárkit felvettek mindig.

Most januártól az volt hogy bár volt mindenki 3-4 napot az első héten, utána bejelentették hogy nincs annyi munka, nem kell annyi ember.

Aki közvetít minket annak kell megírni hogy mikor megyünk a következő héten. Akkor mondta hogy négy embert kértek név szerint. Eleve fura hogy pofára válogatnak a gyárban. Aztán ezen a héten megtudtam, hogy ment oda rajtük kivül még egy új lány. De ha nem kell ember akkor mégis mi a francnak mehetett oda? És akkor ha mégis kell plusz egy ember miért a régieket utasítják vissza és odamegy egy új ember neki egyből igent mondanak. Nem furcsa ez? Ebből ez jön le hogy kamu az a duma hogy nincs munka, nem kell ember? Még pár idősebb nő volt az akik január második hetétől nem jöhettek meg én huszonéves létemre. Még pár huszonéves lány volt ott, ők azok akik mehetnek, meg egy srác, de ő már megmondta, hogy többé nem szeretne jönni, így már ő is kiesett.



2017. jan. 20. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Életszerű, hogy aki valami okból nem volt nekik szimpatikus azt nem akarják többet, helyette kérnek újat és azt fogják megtartani aki megfelel. Ők döntik el kit alkalmaznak.

Nincs sok értelme sértődni, keress másikat.

2017. jan. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
akkor miért nem mondják meg hogy már nem mehetek, miért kell ilyen dumákkal jönni h jaj most nincs munka, de majd a későbbiekben biztos lesz addig várjál
2017. jan. 20. 16:50
 3/11 anonim ***** válasza:
Elég nyilvánvaló, hogy a munkátokkal nem voltak megelégedve, csak gondolom nem szerettek volna megsérteni.. Ha új helyre mész ott is jobban jön ki, ha azt mondod "xy helyre már nem kellett ember", mintha azt, hogy a "munkám nem felelt meg nekik".
2017. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
De most komolyan, nem tökmindegy, hogy miért? Valakinek a keze benne van, mert nem kelletek. Aki meg a szemedbe mondja a kamut, annak vagy nincs arca igazat mondani, vagy őt is áltatják, így nem tud mást mondani. A lényeg ígyis, úgyis ugyanaz: nem kelletek.
2017. jan. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nyilvánvaló hogy a fiatalok kellenek nekik, ezért is "küldték el" az idősebbeket, én meg valamiért selejt vagyok csak nem tudom miért.
2017. jan. 20. 17:36
 6/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt megértem, hogy bosszant a dolog, ha jól dolgoztál mért nem kellesz.

Másrészt meg úgy lennék ha nem látnak szívesen akkor nem is akarnék odamenni.

De ha egyenesen megmodták volna a szemedbe akkor is sértve éreznéd magad sőt még lehet hogy vita, veszekedés is lett volna, szerintem ezért nem teszik.

2017. jan. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

de ha közvetitőn keresztül mondják meg akkor nincs vita, mert én csak a közvetitővel beszélek, ő meg azt mondja nekem amit ott mondanak.

Ezek után valóban nem akarok már odamenni, csak elég furán jön le ez igy. És érdekel ki mit gondol erről

2017. jan. 20. 19:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem pofára válogatnak, profitra megy a dolog. Az illetők vagy jól dolgoznak, vagy fontos pozíciókra vannak betanítva.
2017. jan. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ők is ugyanazt csinálták mint én és nem nehéz munkáról van szó
2017. jan. 21. 10:23
 10/11 anonim ***** válasza:

Rugózhatsz még ezen ameddig akarsz bár totál értelmetlen.

Viszont ebből az értelmetlen dolog kergetéséből gondolhatunk arra, hogy lehet a személyiségedben valami kellemetlen azért nem kellesz nekik.

2017. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!