Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is kamu az a...

Szerintetek is kamu az a duma, hogy nem kell annyi ember, ezért nem kell menni?

Figyelt kérdés

Hát külsősként járunk egy gyárba páran egy hónapban 15 napot max, mindenki akkor megy amikor akar, eddig így volt és bárkit felvettek mindig.

Most januártól az volt hogy bár volt mindenki 3-4 napot az első héten, utána bejelentették hogy nincs annyi munka, nem kell annyi ember.

Aki közvetít minket annak kell megírni hogy mikor megyünk a következő héten. Akkor mondta hogy négy embert kértek név szerint. Eleve fura hogy pofára válogatnak a gyárban. Aztán ezen a héten megtudtam, hogy ment oda rajtük kivül még egy új lány. De ha nem kell ember akkor mégis mi a francnak mehetett oda? És akkor ha mégis kell plusz egy ember miért a régieket utasítják vissza és odamegy egy új ember neki egyből igent mondanak. Nem furcsa ez? Ebből ez jön le hogy kamu az a duma hogy nincs munka, nem kell ember? Még pár idősebb nő volt az akik január második hetétől nem jöhettek meg én huszonéves létemre. Még pár huszonéves lány volt ott, ők azok akik mehetnek, meg egy srác, de ő már megmondta, hogy többé nem szeretne jönni, így már ő is kiesett.



2017. jan. 20. 16:37
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmi rosszat, én már tavaly ilyenkor is ott voltam, míg ők csak ősszel jöttek
2017. jan. 21. 10:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!