Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, mikor megismer...

Miért van az, mikor megismer az ember nagy nehezen egy rendes lányt aki mindenben passzol, jön a barátkozás duma?

Figyelt kérdés

Miért van az, mikor megismer az ember nagy nehezen egy olyan lányt akiről tényleg úgy érzi az ember, hogy na ő az aki nekem kell, mert érdekli minden téma ami engem, hasonlóak is vagyunk, akkor jön a szöveg, hogy barátok vagyunk, vagy csak barátkozik?


Olyan ritka ma már tényleg ilyen csajt találni,de mikor sikerül meg nem jön össze :(


2015. febr. 19. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

ember, te mi?

lúzer vagy, ez van

2015. febr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Van olyan, hogy hiába nem vagy csúnya, hiába kedveskedsz neki, egyszerűen nem jössz neki be és kész. Nézd, ezen nincs mit csinálni, ha a lelked kiteszed egy olyannak, akinek valamiért nem jössz be, akkor sem fogsz neki bejönni.

Megértem, hogy ez szar érzés, de egy olyan lány után ne fuss, akinek egyszerűen nem jössz be, mert őt ezzel zaklatod, neked meg csak fájdalmas az egész.

Néha nem lehet megmagyarázni, miért nem jön be a másik, egyszerűen nem tudsz vele semmit elképzelni és kész. Hiába nem a külső az elsődleges és hiába vagy romantikus és kedves, ilyenkor bármit csinálsz, nem valószínű, hogy egy idő után máshogy fog érzeni irántad.

2015. febr. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma 12:37


Bocs azt el felejtettem írni,hogy másokat lenéző hülyék véleménye nem érdekel.

2015. febr. 19. 12:56
 4/12 A kérdező kommentje:

ma 12:38


Köszi,úgy látszik ideje lesz immúnisnak átnevelni magam ezekre a dolgokra,csak hát egy érzékeny embernek nehéz ez.

2015. febr. 19. 12:57
 5/12 anonim ***** válasza:

én is "lúzer" vagyok, de nem nyavalygok, mint te.


meg aztán képmutató is vagy, mert ha téged lenéznek a ku**va anyját neki, de te lenézhetsz engem, ha már nem érdekel a véleményem - legfeljebb emiatt nézlek le, csak szólok

2015. febr. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

ma 13:01


Tudod elegem van az ilyen emberekből mint te aki gúnyosan meg mondja mi a helyzet,ha valami nem tetszik vagy meg sem nézem vagy nem is írok rá semmit,tököm ki van már hogy valamit muszáj beszólni hogy kisebbségi érzést keltsünk a másikban.

2015. febr. 19. 13:12
 7/12 anonim ***** válasza:
tudod elegem van az olyan álszent emberekből, akik ha kérdeznek valamit elvárják, hogy az ő szájízük szerint válaszoljak. ez itt nem a seggnyalás helye, hanem az análtágításé! biccs!
2015. febr. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem kell semmilyen seggnyalás csak normális válasz bármilyen is legyen az a válasz de te nem úgy állsz a dolgokhoz,ha már lúzerezel azt másképp is ki lehet fejezni nem ilyen lenézően mint te.
2015. febr. 19. 13:17
 9/12 anonim ***** válasza:

túlspilázod, nem néztelek le. legfeljebb a reakciód miatt.

ez egy olyan dolog, amibe vagy beletörődsz és kussolsz, vagy teszel valamit a helyzet megoldása érdekében, hogy "kelljél" a rendes lányoknak is. de ha itt seggfájsz, akkor ne várj könyörületet

2015. febr. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Mindegy látom nem jutott el az agyadig.
2015. febr. 19. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!