Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az nem ciki hogy...

Szerintetek az nem ciki hogy egy cég ahova behívnak interjúra el sem olvassa a CV-met? És látom rajtuk.

Figyelt kérdés
Behívnak, ott az ügyvezető és a műszaki vezető. Hebegnek habognak én csak pislogok, ez ma volt. Mérnök diplomám van, ezek szerintem el sem olvasták a CV-met, meg se tudták mondani mire vennének fel, azt mondták "speciális pozíció". WTF.??? Valaki?
2017. jan. 25. 20:28
 1/3 A kérdező kommentje:
Azt mondták felvennének de előtte Németországban kell betanulnom, de nem akartam megmondani melyik cég és hol mert szerintem nem tudták volna megmondani. Ma bolondok napja van????
2017. jan. 25. 20:35
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem akartam megkérdezni, elnézést.
2017. jan. 25. 20:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ciki vagy sem, a munkakeresők közt is sok olyan van, aki el sem olvassa, hogy hova jelentkezik. Nálunk ma a sokadik olyan ember jött el felvételi elbeszélgetésre, akiknek se a cégről nem volt semmi fogalma, sem a megjelölt pozícióról. És ott kérdezték, hogy bocs, de most hova is jöttem és milyen állásra jelentkeztem? Na ők nem is lesznek visszahívva a második fordulóra... :D
2017. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!