Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem érti meg egy cégtula...

Miért nem érti meg egy cégtulajdonos hogy ha hulladék a fizetés nem mennek a dolgok?

Figyelt kérdés
Lehet van olyan ember akinek fáj a másik jól keres, persze akár dolgozna is többet? Konkrét cégről beszélek, én már leléptem, sokan dolgoztak egy időben. Aztán jöttek a megvonások az alacsony fizetésből persze, bárhova mentünk nem is kaptunk pénzt ebédre már, stb. Most ketten ülnek az irodában, egyikük faterom, aki 10 éve nyugdíjas, minden hónap elején megkapja a 80.000 nettóját, nem is érdekli már nagyon semmi. Én azért nem mennék vissza, mert kapnék egy hulladék fizetést, és kezdődne elölről hogy akkor minusz 10.000, utána minusz 30.000. Erre van a tulaj agya ráállva gyerekek. Tényleg van aki így szocializálódott? Belerúgunk a melósba, stb. Munkámra egyébként igényes vagyok. Vélemények?
2017. jan. 11. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy csak az nem érdekli, hogy te elmész e onnan a kevés fizetés miatt, mert jön a helyedre más.
2017. jan. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De ki is ürült a cég.


Erre mit mondasz?


Most felvettek egy gyereket aki állítólag az Elte-n végzett, hopp 1 hónap múlva már az sincs ott.


Te is tudod a tuti frankót.

2017. jan. 11. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen, vannak ilyen emberek, én is dolgoztam hasonló gitegyletnél. 10 óra meló, de csak nyolcat fizet, a szakmunkásainak minimálbért adott. Ma már nincs embere, a szakmában ismwri mindenki, nem is mennek hozzá. Az elvállalt munkákat nem tudta befejezni, fizetheti a kötbért, és persze a melósok a trógerek, bunkó magyar, nem akar dolgozni, blablabla (nem magyar a pali, németes hangzású felvett neve van, ennyiből ki tidod találni a származását). Na, szóval vannak ilyenek, igen.
2017. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"Ma már nincs embere, a szakmában ismeri mindenki, nem is mennek hozzá"


hát ja ez a fickó ugyanaz. Romániában született, és itt szivatja a magyarokat, vagyis inkább az embereket szivatja.


Fizetés: 100.000 nettó, hónap végén: akkor minusz 10.000, minusz 20.000. még te fizetsz neki!!!!


De most komolyan, ez valahol működik? Mi ennek az értelme? Mit akar ezzel elérni? Mi lesz ebből?

2017. jan. 11. 18:58
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja ez is. Hogy te valójában munkakerülő vagy, nem értesz semmihez.


olyan szürreális az egész. Az ilyen az felnőtt ember, vagy ez defektus? Ez nem valami betegség?

2017. jan. 11. 18:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem veleszületett rendellenesség.


Viccet félretéve, meg akar gazdagodni, de annyira ostoba, hogy nem látja át a dolgok menetét. Mint a balatoni lángososok, akik képesek 600 forintot kérni egy lángosért, mert egy szezon alatt akar csilliárdos lenni.

2017. jan. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Hasonlónak dolgoztam én is. Ez valami belső feszültségre vezethető vissza, és így akarja kompenzálni azt, hogy ő egy tróger ember.

A legjobban mindig az fájt neki, ha látta, hogy más embereknek jó magánélete, és baráti kapcsolatai vannak. Ahol tudott, nyomozott a dolgozók magánélete után, és megakadályozta még azt is, hogy együtt menjünk ebédelni!

Mivel neki szar az élete, utál másokat, és így áll bosszút ezért a benne tomboló feszültségért. Hatalmat fitogtat. Közben meg mindenki még jobban meggyűlöli. És igen, annál a cégnél is elfogytak az emberek, ahol én voltam...

2017. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez kapzsiság, ostobaság, önzőség és hatalmi komplexus keveréke.

Kegyetlen mix.

2017. jan. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mondom én hogy ez valami nem munkához köthető defektus.


Az a legviccesebb hogy ennek semmi köze egy szakmához sem, ennyire sötét a fickó.


Ez a balatoni lángosos jó példa egyébként, az is átveri az alkalmazottat, ledolgozol egy nyarat nem fizet ki, és csodálkozik hogy mindenki ismeri már a nevét.

2017. jan. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!