Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a szokás, amit nem...

Mi az a szokás, amit nem tudtok elviselni egy kollgéától?

Figyelt kérdés

Van akit az zavar, ha a kollégája megállás nélkül beszél.


Van akit az, ha a kolléga felváltva fütyül és énekel.


Egyeseket az, ha a kolléga úgy rázza a lábát irodában, hogy a többi asztal is beremeg vagy egy csendesebb irodában olyan erősen dobol az ujjaival az asztalán, hogy a mellette levő is hallja.


Ne feldkezzünk meg azokról sem, akik a notúriusan krákogó kollégáktól másznak a falra.


Akadnak még olyan emberek, akik az orrukat piszkáló kollégák társaságát tűrik. Akárhányszor arrafele kell fordítani a fejüket, amerre a kolléga is ül, a poklot élik meg.


És végezetül az orrváladékukat szívó emberek is ki tudnak kergetni a világból bizonyos embereket.


Természetesen ezek berögzült szokások; így hiába szól rájuk az ember - 5 perc múlva újra csinálják.


A fent felsorolt szokásokból mi az ami Titeket idegesít egy kollégában?


Illetve ezeken kívül van olyan szokás, ami még az őrületbe kerget és tapasztaltátok kollégáknál?



2017. jan. 29. 18:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

- Úgy beszél veled mintha a főnököd lenne, pedig egy rangban van veled.


- Mindenen káromkodik, bunkó és sérteget


- Aki szeret piszkálódni és nem érzi hol a határ, ha pedig finoman érezteted ezt vele, még neki áll feljebb

2017. okt. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nehezen viselem el, ha a kollégám cigizik, olyan szaga van mint a gyárkéménynek (a fogasról már a székre pakolom a kabátomat, mert az óránkénti negyedórás cigizés miatt nagyon büdös a kolléganő kabátja). Ha feltartanak a munkámban a sok beszéddel. Ha valakinek érdemi mondanivalója van, azt meghallgatom - ha nincs halaszthatatlan munkám, de csak azért szövegelni, mert nem bírja a csendet. Volt amikor az egyik kolléganőre rászóltam: Ne haragudj fontos munkát végzek, oda kell figyelnem, légy szíves légy csendben, ne beszélj hozzám! Na az egészből annyi valósult meg, hogy nem hozzám beszélt, hanem magába hangosan, időnként nagyokat sóhajtozva, mint egy várba zárt hercegnő, akit végre megszabadít a herceg és magáévá tesz. Azonkívül azt sem bírom, aki nem a munkájával bizonyít, hanem a főnök s.gnyalásával építi a karrierjét. Sajnos már több helyen dolgoztam, ahol ez egyeseknek be is jött, én meg dolgozhattam helyettük is.
2018. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!