Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Titeket zavarnak a feltünősköd...

Titeket zavarnak a feltünősködő kollégák?

Figyelt kérdés

Itt azokat értem, akik egy pozícióban vannak mint Ti; Ti keményen és rendesen dolgoztok, ezt nem hangoztatjátok, ők mégis magukról mindig mondogatják, hogy rengeteg a munkájuk és mennyi mindent kell csinálniuk és mennyire elfoglaltak. De közben látszik rajtuk, hogy élvezik, ahogy ezt mondjogatják.


Pl Előző munkahelyemen is volt pár ilyen ember - ugyanazt csináltuk, én nem mondogattam senkinek hogy épp mennyi a dolgom, mennyire vagyok elfoglalt, ők megállás nélkül ezt szajkózták. Egyszer rengeteg dolgom volt és 7 órán keresztül mosdóba sem tudtam menni, senkinek nem hangoztattam, kolléga 3-4 órán keresztül nem ment ki és utána büszkén újságolta a főnökének, hogy még nem ment szünetre.


Szerencsére itt már nincs ilyen kollégám - Ugynis; Engem zavar valami miatt, ha valaki megállás nélkül a saját munkájának a nehézségét és mennyiségét ecseteli, főleg, ha egy pozicióban vagyunk. Ha bírja, csinálja, ha nem bírja, szóljon a főnöknek, persze lehet néha egy durvább ügy után kiadni magábólk a gőzt, de nem folyamatosan, az bosszantó.


Ennél már csak az a rosszabb, amikor az irodából kiviszi magával az ebédlőbe, a dohányzó helyre, a büfébe, mindenhova és menekülsz ha meglátod, mert 5-10 perc nyugira kimész, de ő az irodát viszi ki hozzád.


Volt már ilyen kollégátok? Zavart Titeket? Hogy kezeltétek?



2017. jan. 29. 20:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Volt persze. Szerintem a főnök erre igényt is tart. Előfordult, hogy pár kolléga állandóan sírt, hogy mennyi munkája van, mi meg ketten dolgozunk, mint a gép és nem rinyáltunk. Erre behívott minket a főnök, hogy észrevette, ők szenvednek a sok munkától, mi meg nem, ezért megnézte, hogy milyen feladatot adhatna még nekünk. De aztán azt is megnézte, hogy mennyi munkát végeztünk el mi ketten, és meglepődött, hogy sokkal többet, mint a rinyálók. Szóval megkérdezte tőlünk, ez hogy lehetséges, miért van. Onnantól a kollégámmal röhögve mondogattuk egymásnak, jaaaaj megszakadok, jaaaj.
2017. jan. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!