Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő ha munkahelyen,...

Mi a teendő ha munkahelyen, az egyik felsővezető, szemöldök felhúzassal jelzi, hogy bejövök neki? Engem zavar, látják a kollegák.

Figyelt kérdés
De ő, az egyik legfelsőbb vezető. Ez csak egy szimpatizálást, jelent ??
2016. okt. 7. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak meg akar viccelni, zavarba hozni. Biztos látja, hogy zavarba jössz és ez tetszik neki.
2016. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem jövök ilyentől zavarba :D
2016. okt. 7. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
dugjál vele, hátha előléptet.
2016. okt. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nincs felsőfokú végzettségem, az előreléptetéshez ! Egyébként jó pali, de ugye nem olyan nő vagyok és ezért zavar .
2016. okt. 7. 11:59
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Jo oreg aranyszabaly: hazi nyulra nem lovunk. Szoval, ha szeretnel meg a munkahelyen maradni, akkor ne vegyel ezekrol a jelekrol tudomast. Ha nyiltan elorukkol vele a foszer, akkor meg diplomatikusan utasitsd el. Jo nagy paraszt a csavo. Ismerem a fajtajat...
2016. okt. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
79%

Egy szemöldökfelhúzás mióta a "bejövök neki " jellemzője ?

Nem vagy te egy kicsit beképzelt ? Vagy paranoiás? Vagy csak nem ismered ennek a jelenzését?


Rossz hírem van számodra ! Sajnos amig bebizonyítást nem nyer egy ellenkező dogma - kevés esélyt látok rá - addig fogadd el, hogy nem te vagy a világegyetem forgásközéppontja !!

2016. okt. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Utolsó te, mit képzelsz magadról ! ? Ide nem, kötelező írnod !
2016. okt. 7. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:
54%

[link] anyám...


"Felemelt szemöldök

A felhúzott szemöldökkel tudat alatt is azt mutatjuk, hogy kényelmetlenül érezzük magunkat az adott szituációban, de aggodalmat és meglepettséget is jelenthet. Ha valaki felemelt szemöldökkel dicséri meg a munkánkat, akkor az azt jelenti, hogy szavai nem őszinték." ;)

2016. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A 8 as után akkor hogy is van ez, kedves világegyetem középpontja?
2016. okt. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nézd! Tényleg nem akarlak piszkálni - legalábbis fölöslegesen, vagy ok nélkül- és bár lehet hogy belédcsíptem egy kicst, ez azért volt hogy visszagyere a való világba.


Ettől még lehetsz csinos, vagy bombázó is akár. Ezt nem is vontam kétségbe, - nem is tehetném -hisz nem ismerem fizikai valódat.

A megnyilatkozásodra reagáltam, és tudtommal ez szabad fórum így felvetődhet a tiéddel ellentétes vélemény is. Ezt is tudni kell kezelni.

Na mindegy.


Szép napot neked !

2016. okt. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!