Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet kezdeni egy kollégáv...

Mit lehet kezdeni egy kollégával aki már csak a felmondási idejét tölti nálunk és utálatos velem?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy már igy is volt neki egy szobeli és egy irásbeli figyelmeztetése a munkahelyen és szerintem elöbb, vagy utobb felmondtak volna neki, csak ö, ezt megelözve elöbb felmondott.. februárban lesz még ott velünk és már a napokban is voltak beszolásai.. érzödik a rossz szándék rajta.. szerintem lesz még ilyen beolvavás jellegü beszolása felém is,holott nem ártottam neki semmivel sem..Mit tegyek? Szoljak vissza? Vagy hagyjam majd elmegy? Csak az bánt, hogy jogtalanul szologat be, holott én öt soha nem bántottam.. A kisfönököm szerint hagyjam, ne vegyem fel, ne huzzam fel magam rajta.. csak szarul esik..hogyan állitsam le?
2017. jan. 30. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
küld el az anyjába
2017. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd, max 2 hét lehet az egész.
2017. jan. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Semmikepp se vedd fel.

De ha cseszegtet, akkor raszolhatsz, hogy halgasson.

Vagy allj fel es hagyd ott...azt utaljak az ilyenek.

A megmondo kotekedo embert az idegesiti fel a legjobban, ha nem hallgatjak vegig, vagy leszarjak amit mond, csinal. Mint ha ott sem lenne.

Folosleges belemmi vele egy vitaba, mert azt csak elvezni fogja.

Bar ha rutinos vagy iz ilyenekkel szemben, es eltudsz valakit ugy kuldeni a fenebe, hogy az a vegen magatol akarjon odamenni, akkor hajra! De ha nem, akkor inkabb az 1 opcio...meg a vegen neked is valami hatranyod szarmazok abbol, ha eldurvul a helyzet, vagy olyat mondasz a vita heveben amit munkahelyen nem toleralnak.

2017. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.. hát sajnos még a februárt le kell, hogy dolgozza... :(
2017. jan. 30. 10:56
 5/7 anonim ***** válasza:

mosolyogsz egyet, vállon veregeted, mint aki nagyon poénos, majd lassan odahajolsz a füléhez és beleduruzsolod:


"a legjobb haverom most jött ki a sittről, hiányzik neki a benti "punci", ha még egyszer hozzám szólsz, bemutatom neked, ő pedig megismertet a 23 cm-es farkával, síkosító nélkül"..."amúgy nem rossz fiú, nem ölt meg senkit, csak nemi erőszakért ült, persze hazudtak a csajok, meg az a kis f&szszopó is, aki a sitten bevádolta"


majd egy laza kacsintással a telefonodért nyúlsz, kamuból tárcsázol és rákezded, miközben távolodva sétálsz tőle:

"hallo tesó, még mindig egyedül érzed magad esténként?....aha...aha..ja... bemutatnék valakit...

2017. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja és munkaidő végére hívd a parkolóba az egyik nagydarab haverodat és jelentőségteljesen mutogass a távozó kolléga felé, a haver meg vigyorogjon nagyon
2017. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél vele te is nyugodtan utálatos. Úgyis elmegy majd, sosem látod többet, addig meg levezetheted rajta a feszültséget, és legalább a többiek is látják, hogy veled nem lehet szórakozni.
2017. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!