Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyen undok, utálatos kollégáv...

Ilyen undok, utálatos kollégával mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés

Munkahelyen sokan dolgozunk, ismerjük egymást (nagyobb iroda), de van egy kolléganőnk, aki lassan már az összes dolgozó utálatát kivívja.

Állandóan rohangál a főnökhöz, és mondvacsinált ürügyekkel, dolgokkal, kitalál mindent, csak hogy a kollégáit bemártsa.


Volt már arra eset, hogy kirúgatott egy nőt azért, mert hazudott róla valamit a főnöknek, a nő meg elkapta az utcán, és megtépte.


De már nagyon elegünk van belőle. Szóltunk már a főnöknek, de nem hisz nekünk.


2013. márc. 21. 17:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és hiába próbáltunk beszélni vele, egyik fülén be a másikon ki, mert "én csak jobban tudom, mert már 25 éve itt dolgozok"....
2013. márc. 21. 17:17
 2/5 A kérdező kommentje:
(kirúgni biztos nem fogják, mert nagyon nyal a főnöknek)
2013. márc. 21. 17:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Szóljatok a főnök főnökének.
2013. márc. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pokrócozzátok meg! Valamikor 50 éve az építőtáborban csináltuk ezt a spiclikkel. Pokrócot dobtunk rá, így nem látta, ki üti. Érdemes lenne visszahozni a divatba.

Vagy névtelen küldeményben küldjetek neki romlott halat, ami jól szaglik. Vagy öntsetek tavasszal valeriánát a küszöbére, és ott fog nyivákolni az összes kan macska.

Egyébként az olyan főnökről is megvan a véleményem, aki szereti a besúgókat.

2013. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám csak ezzel egyedül vagyok a csoportban. Már az elején kiszúrt pár csaj akik nekem is ellenszenvesek voltak, de én nem csináltam semmit, azon kívül, hogy megpróbáltam távol maradni tőlük. Előre megéreztem, hogy ilyen hazudozó, szarkavaró típusok és ugyanezt csinálták, amit leírt a kérdező. Mindenkinek nyaliztak főleg a tanároknak és olyanokat hazudoztak a hátam mögött, hogy én mindenkiről rossz dolgokat mondok, közbe meg pont, hogy próbáltam kedves lenni mindenkivel és semmit nem mondtam róluk, de ők elhitték... és egyik sem vette volna a fáradtságot, hogy visszakérdezze tőlem.Esélyem sem maradt arra, hogy valakivel összebarátkozzak, mert amint megjelent egy új arc, akivel kedves voltam, mert bírtam és segítettem neki, akkor egyből behálózták. Az egyiknek egyszer meg is mondtam a magamét, de bezzeg ahhoz volt esze, hogy úgy tegyen mintha nem is hozzá beszélnék.A továbbiakban akihez kedves voltam, azt hitte csak színészkedem.Olyan romlott személyiségnek állítottak be, hogy most sem tudom még feldolgozni, pedig már egy éve ennek. És ami a legrosszabb, hogy a tanulmányaimba is beleszólhattak, mert olyan tanárom volt, aki szereti a besúgókat és konkrétan úgy ugrott, ahogyan azt a kedvencei akarták.
2014. okt. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!