Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Közmunkára hol lehet jelentkez...

Közmunkára hol lehet jelentkezni? 22F

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 13:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
ha naponta annyi önéletrajzot küldenél szét, mint ahány hülye kérdést felteszel arról, hogy melyik minél szarabb munkára hol tudsz elmenni dolgozni, már rég lenne munkád
2017. jan. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát ha te 10 hónap munkanélküliség mellett azt mondod, hogy 140k nettót a hajadra kened akkor talán nem is véletlen, hogy nem dolgozol.
2017. jan. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
30%
Ez a baj veletek. Elmentek 70-80-90 stb 140 ért rabszolgának,ahelyett h kiállnátok magatokért és rendes fizetést követelnétek. De nem csak fostok mint a birkák és bólogattok,beálltok a sorba,aztán aki többet akarna keresni 140 nél az sem tud. Én is dolgoztam gyárban,70-80 nál nem kerestem többet több műszakra,tele értelmifogyatékos ,korlátolt buta kollégékkal. Közmunkával sem jár jobban,sőt nem értelmes fiatalembernek való,de tényleg igaza van,ha nem a szüleivel él ,a hajára kenheti a 140 et is,abból nem lehet életet élni,csak vegetálni. Albérlet rezsivel együtt nem jön ki belőle,22 éves és egy moziba nem tudja elvinni a barátnőjét belőle. Ilyen párszázalékos "emelésekről" kár beszélni,arra volt ez jó csak h 2 nappal később kapcsolják ki a gázt,ennyi ,nem több. 200-250 nettótól kéne indulnia a minimálbérnek ,és képzettségtől,végzettségtől függően menjen tovább ettől felfele,de ezalatt nem lehet rendesen megélni .
2017. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Amúgy mi lenne a végzettséged? Közmunkára egyébként az önkormányzatnál lehet jelentkezni. Én voltam szakmával és diplomával a kezemben, hát nem kívánom senkinek...

2017. jan. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Na látom savanyú a szőlő :D Hiába,a magyar birka 140 ért mindent megcsinál,ezért tartunk itt h már aki 100 at keres "meg van fizetve"..
2017. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ilyen vegzeztseged van?

Érettségi el, diplomával elmehetsz közhasznú munkára, irodában dolgozhatsz.

Pl. az önkormányzatnál, művelődési házban/központban, iskolákban.

2017. febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!