Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégáim rám verték, hogy...

Bary79 kérdése:

Kollégáim rám verték, hogy lassú vagyok, ezért eltávolítottak a munkahelyemről. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Awi hegesztő vagyok
2017. febr. 7. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Eltávolítottak? Megszüntették a munkaviszonyod? Fordulj a Munkaügyi Bírósághoz!
2017. febr. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ez sajnos gyakori az olyan munkahelyeken ahol fizikai munka van, tapasztalatbol mondom, altalaban ha nem tudsz beilleszkedni akkor tortenik ez direkt csinaljak hogy kirugassanak, en betanitott munkan voltam elvartak volna a kollegak hogy szo szerint futkarozzak ossze vissza meg a normal tempom is lassu volt nekik pedig nem volt fonokom egyik se csak ki akartak cseszni velem aztan mentek arulkodni ez milyen lassu kozbe meg nem is.
2017. febr. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Keress másik munkát.
2017. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%
Keress egy multit. Ott leszarják, ha nem dolgozol. (Ezért is gyenge ott a munkamorál.)
2017. febr. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a kollégáid rád verték, akkor panaszt tehetsz szexuális zaklatásért. Jó esetben kirúgják őket.
2017. febr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!