Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mennyi normális/kí...

Szerintetek mennyi normális/kínos/szégyellni való, hogy valószínűleg 8-9 hónapnyi munka után elbocsátanak az első munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Egyetlen emberrel tudnék koóperálni, aki nyakig ül a munkában és ki nem állhatja, hogy nekem állandóan segítségre van szükségem és sok mindent nem értek vagy jegyzek meg első elmondásra. Maga a szakma tetszik, de a lelkileg kizsigerelnek, ráadásul sokkal többet várnak el tőlem.
2016. júl. 9. 16:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyellni való, a többi ember a tahó. Jobb is, hogy már nem vagy ott.
2016. júl. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
miért nem jegyzetelsz közben?
2016. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

kit érdekel? ez nem iskola, amit nehéz váltani.


Ha van jobb, vagy nem áll a kezedre a munka akkor lépni kell jobb és egyszerűbb felé.

2016. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Csak annyira,amennyire te annak érzed.
2016. júl. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg, egyáltalán nem a világvége. :)
2016. júl. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés. Én másfél év után mondtam fel pont hasonló okokból kifolyólag. Segítséget nem kaptam de a főnököm szeretett az én munkámmal dicsekedni másoknak, közben a fizetésem pocsék volt, a munkatársak szemetek... és elegem lett.


Nem gáz, csak ha keresel állást, akkor ügyesen kell a felmondás okát tálalni.

2016. júl. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kérdező, ha új munkahelyen vagy, és sok az ismeretlen dolog, akkor érdemes jegyzetelni. Illetve az a 8-9 hónap nem olyan rövid idő.
2016. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
74%
Semennyire.
2016. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kell ezt szégyellned. A gonoszkodás sokkal inkább szégyellnivaló, mint ez.
2016. júl. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az elbocsátásban nincs semmi,amit szégyellened kellene,sok embert tesznek ki különböző indokkal a munkahelyéről akár rövidebb munkaviszony után is,sőt van,aki havonta egy hetet dolgozik,aztán kivágják és ez így megy évekig... Ehhez képest ez nem gáz,az viszont szerintem igen,hogy 9 hónap után még mindig állandóan segítségre van szükséged. Ezt a legtöbb munkaadó nem tolerálja, szeretik ha valaki max pár hét alatt belejön,úgyhogy a következő helyen erre figyelj. Alkalmazni egy embert,aki elveszi egy másik fizetett alkalmazott idejét is,mert nem önálló nem épp a főnyeremény senkinek.
2016. júl. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!