Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mesélne valaki rossz munkahely...

Mesélne valaki rossz munkahelyi tapasztalatokról, főnökökről?

Figyelt kérdés

Pillanatnyilag aupairként dolgozom, és elég szar néha, megaláztatások, igazságtalanságok, stressz, stb. miközben a nyugati világnak fogalma sincs az életről, nem tudják, mi a hiány, az éhezés, az őszinteség, ilyenek.

Valamiért úgy érzem, hogy mindenkinek tökéletes a munkája, munkahelye, és ezért kevesebbnek érzem magam.

Jó lenne hallani, hogy nem vagyok egyedül.



2017. febr. 8. 10:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Na nekem volt egy jó sztorim, az rossz munkahelyi tapasztalat, fel is mondtam, régen volt, volt pár munkahelyem utána és lesz is.


Na szóval kivitelezéssel foglalkozott a cég, kellettek speciális autók. Ezt egy nagy nevű német cégtől béreltük. Sikerült a vége fele összeveszni ezzel a német céggel a mi cégünknek, érthető hiszen a tulaj átverte őket mindig, nem is nagyon fizettük a bérleti díjakat, ha javítás volt mindig rájuk kentük, azok nagyvonalúak voltak, de kezdett náluk betelni a pohár, megértem mondjuk. Már leakartak rázni minket, tiszta ráfizetés volt a velünk való szerződés. Erre tönkrement pár autó, kivittük hozzájuk javítani Németországba. Na és erre nem akarták visszaadni, amit meg is értek. Erre az ügyvezetőnk írt nekik egy !!felszólító!! levelet, hogy azonnali hatállyal adják vissza az autókat, Ő felszólítja ezt a céget. Szerintem azt ott kinnt elolvasták, összenéztek, majd úgy b@@sztak ki minket mint a huzat. Azóta is ezen röhögök. Na szóval gratulálok ennek az ügyvezetőnek, aztán el is távolították szerencsétlent.

2017. febr. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Folyamatosan alázott.Megsértődött,mert szóltam,hogy ne hívjon minden este!Üvöltve közölte,hogy alkalmatlan vagyok mindenre!Első felmondásomnál nem engedett el.A végén:ha kell segítség nyugodtan hívjam fel,csak ajánlani tud engem.
2017. febr. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!