Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki kéne rúgni azt a lógós...

Ki kéne rúgni azt a lógós disznót mondja a főnök ezerszer-miért nem rúgja akkor ki?

Figyelt kérdés

Van itt nálunk valaki aki feltűnően gyakran beteg. Senki nincs aki elhinné neki hogy tényleg beteg nem csak lóg, mert akkora gyökér az illető hogy a cégtől nem messze lakik és mikor beteg többször látták már kutyát sétáltatni a környéken meg bevásárolni stb. Miközben olyan beteg állítólag hogy felkelni se tud az ágyból.

A főnök is hallja látja ezeket és ezerszer hallani ki kéne rúgni azt a lógós disznót végre.

Unom már mondja.

Na de a kérdés akkor miért nem rúgja ki? Ő a munkáltató ő vesz fel és küld el embereket hát ha ezt a lógóst házon kívül akarja látni mi az akadály?

Sima irodista semmi extra 5 perc alatt lehetne embert szerezni helyette de nem ilyet különbet.

Akkor mi lehet az akadály?


2017. febr. 9. 12:43
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Mit zavar ez téged? A főnök dönt. Ha ő eltűri, tèged se zavarjon. Neked nem a gondolkodàs a dolgod, hanem a munka.
2017. febr. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

" Neked nem a gondolkodàs a dolgod, hanem a munka."


Ezt kikérem magamnak. Nekem a gondolkodás egyrészt a dolgom is munkámból adódóan, de ennél fontosabb hogy JOGOM is. Elvehetetetlen jogom munkakörtől függetlenül.

Ha padlót nyalnél wc-t pucolnék (nem azt teszem) akkor is jogom és elemi igényem lenne.


De fordítsuk le objektív dolgokra. Hiányzó ember egyenlő külön munkarend helyettesítés túlóra fizetése adminisztrálás pénz munka teher.

Minek. Minek tartom a lyukas vödröt? Hogy naponta szidhassam hogy ereszt ez a fránya vödör?

Ki kell dobni a francba és venni kell egy újat.

2017. febr. 9. 12:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt el merted már mondani így a főnöknek? Ha nem, miért nem? Ha igen, mit válaszolt?


Nem tetszik neked, ami a munkahelyen megy? Hagyd ott. Mi tart vissza. Biztos találsz ennél kedvedre valóbbat.

2017. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Egyre gyengébbek a kérdéseid mostanában... Az a szabis is nagyon gagyi lett, meg ez is.
2017. febr. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A kérdésednek annyi értelme, mintha megkeresem bélát, hogy mondja el, te mit miért csinálsz vagy nem csinálsz.

Nem tőled kéne megkérdeznem a rád tartozó, tőled megtudható dolgot?


Mi lehet az akadály? Pl. lustaság, a feladat (elbocsátás) bonyodalmainak át nem látása miatt annak kerülése, esetleg, hogy a személyes létét semennyire nem érinti (anyagilag, munkamennyiségben) ezen ember eltartása, stb., magyarán annyira bosszantja, mintha az utcán eldob valaki egy csikket, vagy nem olyan az idő, mint szeretné.

2017. febr. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ja szóval kb úgy van vele mint én a kocsimban az üléshuzattal hogy kopott kifakult és ezerszer mondtam már hogy le kéne cserélni de hát igazából annyira nem is fontos jó az. Ülni lehet rajta

Ha majd kilukad a seggem alatt annyira kopott lesz majd akkor cserélem.

2017. febr. 9. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Ahhoz, hogy kit alkalmaz és mikor kit rúg ki a főnököd semmi közöd nincs. Az ő döntése, amire Te nem vagy hatással. Ha neked az ilyen kollega miatt gondod van akkor menj oda a főnökhöz és beszélj vele. A főnök vagy belátja hibáját vagy sem.

Ha nem tetszik a munkahelyed akkor keress magadnak másikat.

Ha én lennék a főnöke egy lógós alkalmazottnak azonnal kirúgnám. De nem én vagyok a főnököd így sajnos nem tudok segíteni.

2017. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

"neked az ilyen kollega miatt gondod"


Igazából nem NEKEM van gondom hanem az összes embernek itt A_Z-ig. Van egy összeállított menetrend ami kb minden második héten felborul az egy miatt.

És akkor túlóra meg te ekkor jössz te akkor jössz--kabaré.

Miközben naponta jönnek kéretlenül is az életrajzok emailben. 5 perc alatt elő lehetne kapni 20 embert a helyére úgy hogy a cég nem is hirdet.

Hogy kinek és miért jó egy ilyet megtűrni az rejtély.

2017. febr. 9. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!