Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Értekezlet az ahol csak a...

Értekezlet az ahol csak a főnök beszél utasítást oszt kérdés nincs nem lehet hozzászólás nincs nem lehet? Mindenkinek joga van bólogatni?

Figyelt kérdés

Ha így megy egy „értekezlet”: a főnök pofázik, feladatot (meg észt ) oszt, kihanemén nagypofájú modorban, kérdés az nem lehet hozzászólás hát arra nincs idő kérem, amit mondok csináljuk, na nyomás vissza dolgozni-ez egy értekezlet?

Mert én nem tartom annak. Ez eligazítás, pofa súlyba előadás de nem értekezlet. Ezzel sincs gond de akkor hívjuk annak ami, és ne aggassunk rá kamu jelzőket.


2017. febr. 4. 10:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne etessük a munkaügyes trollunkat. Köszönöm.
2017. febr. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik a főnök modora akkor el lehet kezdeni állásokat nézegetni. Ez jobb nem lesz ezért váltani kell!


A főnöknek az a dolga, hogy megmondja mit csináljanak a beosztottak. Valószínűleg itt a stílussal van gond, ezért válts munkahelyet, vagy legyél Te a főnök a saját vállalkozásodban.


Ugye nem Te vagy az alapítványi sulis "rajongó"?

2017. febr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Igazán törölhetnék már innen ezt a hülyegyereket...
2017. febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"A főnöknek az a dolga, hogy megmondja mit csináljanak a beosztottak. "


Akkor erre válaszolj. A főnök ellentmondát nem tűrűen nincs kérdés nincs hozzászólás kiindulással feladatot oszt. Úgy kel csinálni ahogy ő mondja mert ő a főnök a szuperász.

Kérdés az nincs. Az ember jelezné hogy ha úgy csináljuk ahogy mondja kkor abból gebasz lesz a végén. Jelezné de nem tudja kérés az nincs bírálat az nincs csinálod.

Jó csinálom. Az lesz ami várható: gebasz.

És akkor jön az őrjöngés: hát nem láttuk. Hát miért nem szóltunk. De láttuk. És miért nem szóltunk? AKartunk. De megkaptuk kuss és csináld mert én jobban tudom.

Hát akkor nesze neked. AKkor az eredmémy is a tiéd te barom.

Ehhez mit szólsz?

2017. febr. 4. 10:37
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

"Igazán törölhetnék már innen ezt a hülyegyereket..."


Képben vagy öcsi??


Milyen hülyegyereket? Mindenkit??? Szerinted ezeket a kérdéseket egy ember írja ki?


Keressé má másik fórumot.

2017. febr. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva:


Szerintem ez még egy normálisabb főnök, vannak ennél durvábbak szerintem.

2017. febr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

"rinted ezeket a kérdéseket egy ember írja ki?"


Igen. Eléggé felismerhető a nyomorék stílusa.

2017. febr. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Eligazít, kiadja a feladatot, értekezlet vége, nincs több ideje erre. Egy normál időpontban főnökhöz bemegy, elmondod neki hogy ez így nem lesz jó, válaszol, hogy kuss és így csinálod. Így csinálod, jön a gebasz, főnök leb*sz, te kiröhögöd (magadban), a szavait elengeded a füled mellett, mert a lelked mélyén tudod, hogy te megmondtad. Bólogatsz, hogy igen, persze főnök, oké. Ennyi.

Én így csinálom és boldog ember vagyok a hülye főnököm mellett. :D

2017. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

", te kiröhögöd "

Na igen, és azon is röhögsz amikor a fizudból hiányzik egy 10-es mondjuk hiábás feladatvégzés címszóval?

Vagy azon már annyira nem röhögsz?

2017. febr. 4. 15:03
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem meg örüljél hogy legalább ilyen főnököd van, nem valami beteg ember.


Jó lehetne jobb, de az más kérdés.

2017. febr. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!