Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az rendben van...

Szerintetek az rendben van hogy egy cégnél noname emberek mondják meg ki vezetheti az új céges autót és ki nem? Többit alább.

Figyelt kérdés
A tulajdonos vesz nekünk irodistáknak egy céges autót, hiszen a régiekben már 300-400 ezer km van. Mondom tök jó egy terepjáró, ha kell menni ügyet intézni vagy menni kell pl. nyomtatványboltba megyek ezzel. Na és noname, körülbelül a takarítónő szellemi és munkaköri szintjén lévő emberek mondják meg hogy ki mehet vele és ki nem. Ez nonszensz nem? Most a takarítónő mondja meg ki mehet vele hova és mikor?? De komolyan mondom pl. az ügyvezetőt nem is érdekelné, használja aki akarja, azért vette a tulaj. Ez vicc nem? Vélemények?
2017. febr. 13. 13:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vicc, nem vicc, ez van. Vagy szóvá teszed, vagy lenyeled, vagy kilépsz.
2017. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

De az a vicc, hogy az ügyvezetőt vagy a műszaki vezetőt nem is érdekli ki megy vele. Megvette a tulaj, használjuk, benne a tankolókártyák, ennyi.


Erre senkiházi mitugrász meg beleokoskodik ki ülhet bele.


Pofám leszakad.

2017. febr. 13. 13:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
MEgkérdezitek a fönököt, hogy ki vezetheti
2017. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
47%

Vigyázz a szádra! Meglehet, hogy a "kis senkiházi mitugrász" a főnök haverja, vagy unokatesója, vagy hasonló. És pont azért van felvéve oda, hogy amikor a főnök nincs ott, akkor is legyen ott valaki a "családból", akiben megbízik. Hogy éppen milyen munkakörben, az egy másik dolog.


Ha jó volt a korábbi autó eddig, akkor legyen jó ezután is!

2017. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Mondjuk most hogy mondod az egyik elképzelhető hogy a tulaj haverja, sőt szinte biztos. Azért lett felvéve, máshova nem vették volna fel, megszűnt a munkahelye, a tulaj meg "haver" és felvette.


De szerintem az azért "ugat" bele mert kinézett magának, máshogy is szemétkedik.


De ez nem változtat azon a TÉNYEN hogy nekünk irodistáknak lett az autó véve ügyet intézni, hogy ha pl. BP-ről Barcsra kell menni ne álljon meg autó motorja félúton. 300-400 ezer km-es autók bármikor megadhatják magukat. Ezért kellett új.

2017. febr. 13. 13:58
 6/20 anonim ***** válasza:

Oké! Ha nem engedi, hogy beleüljetek, elindultok a régivel, és ha "véletlenül leáll alattatok"!!! és ott maradtok az úton, és ebből balhé lesz... majd a haver elviszi a balhét. Utána meglehet, hogy meggondolja, mikor pofázzon!

Fogjatok össze, és tegyetek róla, hogy befogja a száját.

2017. febr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

"Ha jó volt a korábbi autó eddig, akkor legyen jó ezután is"


Az nem jó mert 400.000 km van benne és fejre állok az autópályán.


Kiesik a kereke.


Értem?

2017. febr. 13. 14:04
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert aki beleugat annak szerintem szerencsétlen gyerekkora volt, és az új autó csillog-villog, egy Toyota, szerintem ez az ügy kb. ide vezethető vissza.
2017. febr. 13. 14:05
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
És te ki vagy ott a cégnél? :D Nem lehet, hogy a többiek szemében te is ugyanolyan "senkiházi mitugrász" vagy?
2017. febr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezért vannak vezetők, vagy ezért kellene hogy legyenek egy cégnél, akik rendet raknak, és nem a takarítónő mondja meg, pl. milyen notebook-okat vegyen a cég.


Igen én is csicska vagyok, mint az aki beleugat, nekem viszont intéznem kell ügyeket, és aki beleugat az nem is intéz annyira semmit, ez a vicc a viccben!!!


Jó, a vezetőnek kell pontot tennie az ügy végére, vagy nekem aki aláírja a kilépő papírokat, :D

2017. febr. 13. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!