Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az rendben van...

Szerintetek az rendben van hogy egy cégnél noname emberek mondják meg ki vezetheti az új céges autót és ki nem? Többit alább.

Figyelt kérdés
A tulajdonos vesz nekünk irodistáknak egy céges autót, hiszen a régiekben már 300-400 ezer km van. Mondom tök jó egy terepjáró, ha kell menni ügyet intézni vagy menni kell pl. nyomtatványboltba megyek ezzel. Na és noname, körülbelül a takarítónő szellemi és munkaköri szintjén lévő emberek mondják meg hogy ki mehet vele és ki nem. Ez nonszensz nem? Most a takarítónő mondja meg ki mehet vele hova és mikor?? De komolyan mondom pl. az ügyvezetőt nem is érdekelné, használja aki akarja, azért vette a tulaj. Ez vicc nem? Vélemények?
2017. febr. 13. 13:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Vezess lassabban, hogy ne állj fejre, de a kocsi álljon meg alattad, meg legyen miattad közlekedési dugó, meg akármi... utána majd lehet mondani a főnöknek, hogy "ez a mitugrász kis senki" nem engedte, hogy a jó autóval indulj el!!!


Érthető? Minél nagyobb cirkusz lesz amiatt, hogy a régi kocsival közlekedsz, annál inkább biztos, hogy be tudod fogni az illető száját!

Érted már????

2017. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi, tök jó tanácsok.


És akkor kétszer kórházba kerülök baleset miatt, míg végre beülhetek az új autóba. Kiesik a kerék autópályán az kb. az.


De boldog vagyok. Állat.

2017. febr. 13. 14:34
 13/20 A kérdező kommentje:
Vagy megyek 20-al a leállósávban, lehet az a legjobb.
2017. febr. 13. 14:35
 14/20 anonim ***** válasza:
Úgy kell intézni azzal az öreg autóval, hogy ne fejreállj, hanem keresztbe állj vele az autópályán, és hogy lehetőleg csak autómentővel lehessen elszállíttatni... a főnököd őrjöngeni fog, mert nem elég, hogy az autómentőt is kifizeti, de egész biztos, hogy rendőrségi vizsgálat lesz, hogy a kocsi műszaki állapota, stb. stb. szóval a kedves "haverja" majd attól kezdve nem fog ugatni.
2017. febr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Tényleg nem való alád az új autó!

Ha a régi kocsival csak fejreállni lehet, akkor annak nincs, műszaki vizsgája!! A főnököd se hülye, hogy engedjen bárkit is beülni egy olyan autóba, amivel semmi mást nem lehet, csak fejre állni.

2017. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdező teljesen gyökér. Mégis miért esne ki a kereke? Én se adnám neked oda az új kocsit. De még a régit se.
2017. febr. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

"Én se adnám neked oda az új kocsit. De még a régit se"


Régóta van jogsim és balesetmentes vagyok.


A régi autók 300-400 ezer km-rel veszélyesek. Ennyi.


Azért vesz egy tulaj újat.

2017. febr. 13. 16:29
 18/20 anonim ***** válasza:

most őszintén, nem unod még ezeket a kamu munkaügyes kérdéseket?

ha már fantáziálni akarsz, inkább arról fantáziálj, hogy kit dugsz meg, hisz a való életben, ha véletlen szóba is áll veled valaki, úgyis otthagy, mert a farkad tuti nem áll fel

2017. febr. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"A régi autók 300-400 ezer km-rel veszélyesek. Ennyi. "


Jajj, ne fárasszál már az idiótaságoddal... Én vezettem 800 ezret futott kocsit is és nem akart kiesni a kereke. Tudod pont ezért van 2 évente műszaki vizsga, hogy ha olyan szar állapotban van a kocsi, hogy balesetveszélyes, akkor ne lehessen tovább használni.

2017. febr. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 nagy gyuri válasza:
Nagyon egyszerű a dolgod...meg keresed a fönőköd,és meg kérdezed,én ezt tenném és pont!
2017. febr. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!