Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Huszonöt évesen késő elkezdeni...

Huszonöt évesen késő elkezdeni komolyabban foglalkozni a sporttal?

Figyelt kérdés
Pár év a kereskedelemben ráébresztett,hogy mi az amivel biztosan nem szeretnék foglalkozni.Azota csak kerestem a helyem, és rájöttem hogy mindig is érdekelt a sport és egészséges életmód,csak magam sem vettem komolyan.Hogyan kéne neki állni komolyabban foglalkozni vele,egyáltalan van e rá még esély hogy vigyem ezzel valamire,v vagy már késő ?
2017. jan. 13. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz? Tenisz? Fitnesz modell? Nemed? Mennyire szeretnél sikeres lenni? Világ szinten vagy csak országosan elismert? Esetleg csak simán jól megélni belőle?
2017. jan. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Versenysporthoz igencsak késő. A legtöbb sportágban 5-10 éves korban kell kezdeni, ha vinni akarod valamire. Saját szórakozásra viszont nem késő, szinte bármiben eljuthatsz olyan szintre, amit hobbiként tényleg élvezni tudsz...
2017. jan. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nézd szobafestő mázoló a szakmám... mennyit keres egy szobafestő?

10-12000ft/nap... jobb helyen...

Én 22-23millió/év...

Csak azzal tudod valamire vinni, ha van célod, és értesz ahhoz amit csinálsz...

Ha egy netes fórumon kell azt kérdezned, hogy hogyan és mit csinálj, akkor legjobb, ha maradsz a kereskedelemnél :)

2017. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, és természetesen nem versenyszintre gondoltam.Gyerekkoromban az úszás,lovaglás,táncolás volt ami a szívemhez közel állt. Amin most gondolkodom az a fitnesz modell, esetleg majd egy személyi edző tanfolyam elvégzése. Erre lettem volna legfőképpen kíváncsi,hogy ilyen "nagy álmokhoz" nincs e már késő,hiszen ezt hosszú idő megvalósítani szerintem. Koszonom a válaszokat!
2017. jan. 13. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Pár év + sok sok selfmanagement es ott lehets, itt a forma elérése a legkisebb idő egy jo személyi edzővel, a tudás valódi megszerzése illetve ismertségre szert tenni majdnem ugyanannyira időigényes. Attól is függ hogy hogy öregszel. Fiatal vagy meg de sajnos számításba kell venni, hogy 18-22 éves csajokkal kell majd versenyezned (szó szerint, es nyerned!) 26-27-30 évesen....
2017. jan. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már ugyan miért lenne késő?

Sosem az,25 évesen meg még pláne nem.


Csak egy példa a sok közül:

[link]

2017. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!