Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tudnék a kialakult...

Hogyan tudnék a kialakult helyzeten változtatni?

Figyelt kérdés
Sajnos pár ember rám szállt a munkahelyen. Tudom, hogy ez főképp miattam van, mert mikor a céghez kerültem, akkor nem álltam ki magamért, legalábbis nem annyira, mint kellett volna. Eltelt 1 év, és gondolom, hogy már elkönyveltek olyan emberként, akit lehet szívatni, be lehet szólni neki. Nem vagyok az a típusú, aki frappánsan vissza tud szólni, inkább konfliktuskerülő vagyok, de már akaratom ellenére belevisznek a konfliktusba/konfliktusokba. Magamra haragszok a legjobban, amiért ennyire puhány vagyok, haragszok, hogy ennyire tudnak befolyásolni, irányítani. Többször is elhatároztam, hogy határozottabb leszek, visszaszólok, de nem megy, mert nem olyan vagyok, megjátszani pedig nem tudom magamat.

2017. febr. 20. 12:14
 1/8 anonim válasza:
Ne szólj vissza nekik, a legegyszerűbb, ha a pofájukba röhögsz, és aztán hatalmas önbizalommal csinálod tovább a munkád.
2017. febr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magadra haragszol, mert terrorizálnak, csak azért, hogy szórakozzanak veled? SOSEM ártottál nekik! Te SOSEM csináltál velük ilyet! Akkor nekik mi joguk? És mégis mi jogon haragszol magadra?? Az egyetlen dolog, amiért magadra haragudhatsz, az az, hogy magadra haragszol a normális viselkedésed miatt! Miért vagy te ott? Mi a f*@*szért dolgozol azon a munkahelyen?? Azért, hogy b*@*szogassanak? Ezért kapod a pénzed? B*@*szogatásra jelentkeztél, és arra, hogy néhány szemétláda tönkretegye az egyetlen rohadt életed mindenféle komolyabb indok nélkül, vagy azért, hogy elvégezd tisztességesen a munkád és pénzt kereshess? Ebben az amúgy is szar országban, az amúgy is szar fizetésed mellett néhány kötekedő nagypofájú félbűnöző senkiházi mi a f*@*sznak kötekszik veled ők nélkül? Hagyd ott őket a jó büdös p**csába, és utána jó alaposan olvass be erről a főnöködnek is (aki szarik az egészre nem tesz tesz semmit azért, hogy normálisan tudd végezni a munkád a szaros fizetésedért), aztán jó alaposan olvass be erről az összes volt kollégádnak, ha kell (mert azért az igazságot úgysem viselnék el a cseszegetős bűnöző munkatársaid), akkor írásban! De nem ám úgy, hogy visszafogod magad, hanem minimum olyan hangvételben, ahogy most én!! Akár részleteket át is másolhatsz! Megérdemlik, ne magadra haragudj!!
2017. febr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hol és melyik munkahelyről van szó?
2017. febr. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Katasztrófavédelem.
2017. febr. 21. 21:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Tehát tűzoltóság. Nézd, legyél kicsit határozottabb, húzd ki magad, a saját véleményedhez tartsad magad (persze csak ha neked van igazad), addig is sportolj többet, mert az is ad önbizalmat. nem kell frappánsan visszaszólni, aki frappánsan szól vissza, az csak belemegy az ő kis lelkibeteg idegroncs b*@*szogatós játékukba, a legjobb, ha határozottan megmondod, hogy nem kikapcsolódni, viccelődni, szórakozni vagy itt, hanem dolgozni. Ahogy mondom, gyúrd ki magad minél jobban, élj minél egészségesebben, ha látják, hogy jobb vagy náluk a munkában, akkor azzal már legyőzted őket.
2017. febr. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, és legyél kedves! Velük is, vagy legalábbis azokkal, akik veled kedvesek. Ha látják, hogy kedvesen is el lehet lenni egymással, talán ők is idővel változnak!
2017. febr. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
De nehogy azt hidd, hogy a nyugati országokban ez ennyire megszokott. Csak hazánkban van szerencséje átélni ilyet az emberben, illetve azokban az országokban, ahol még a hazainál is rosszabb a helyet. Nem éri meg kikészülnöd miatta! Ha van gyermeked, feleséged, akkor azok miatt főleg nem! Nehogy rajtuk vezesd le a feszültséged! Nehogy rászokj valami önpusztító életmódra! Maradj olyan, amilyen vagy. Legalábbis a viselkedést tekintve. Ne vedd magadra, amit mondanak, de jó alaposan számolj be a véleményedről, mind a főnöködnek, mind a munkatársaidnak, azoknak legfőképpen, akik heccből mindenféle különösebb ok nélkül tönkreteszik az életed! nem tudom mennyit keresel, egyszerűen ne menj be dolgozni. Ne mondj fel, majd a főnök kirúg, ha úgy gondolja, de én a helyedben nem viselném el tovább a rosszindulatú gonosz kegyetlen kollégáidat! Írd meg nekik a magadét, ha kell a facebookon az összes barátjának írd meg, írd meg, hogy felnőtt létére mekkora egy szemétláda, és utána ne is menj a munkahelyed közelébe! vagy menj ki a jó büdös p*csba külföldre, ha a feleséged itt akar maradni, mert élvezi az országot, vagy mert a kib*szott nyelvtanárai őt sem voltak képesek megtanítani egy idegennyelvre sem (mint ahogy a legtöbb embert az országban), akkor maradjon itt, szülje ide a gyerekét, hogy aztán ők is ebben a cseszegetésben nőljenek fel... NE! Te NE legyél olyan, mint én! Nehogy összevessz a családoddal, legyél hozzájuk rendes! Tudd kin kell levezetni a feszültséged! És az nem a családod, hanem azok, akik bántanak!
2017. febr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szüljön a feleséged minél több gyereket, ha tudod, hogy rendes neveltetésben részesülnek, és nem lesznek ekkora barmok! És ne menj ki külföldre, mert ha mindenki ezt tenné, akkor egy épeszű normális ember sem maradna az országban! Bár kétlem, hogy olyan sok maradt volna...
2017. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!