Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudnék változtatni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék változtatni a kialakult helyzeten?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok. Röviden annyi, hogy megfogadtam nem leszek szerelmes senkibe, a korábbi csalódásaim miatt. Volt még tavaly egy 10 hónapos kapcsolatom, meg egy 3 éves is volt, de egyik se volt teljes mértékben az igazi.


Inkább a kötetlen kapcsolatokban(értsd szexkapcsolat) éreztem jól magam eddig, ahol nincsenek elvárások, nem kell arra figyelni, hogy mit hibázok el stb.


Az egyik ilyen fiú viszont belém szeretett. Igazából az egyik barátnőmmel akart volna járni, de a barátnőm hülye volt és kikosarazta, pedig a fiú tényleg azért kezdett el velem beszélgetni, mert látta, hogy mi jóban vagyunk és hátha tudok neki segíteni, csak időközben meg belém szeretett. Eddig 2x találkoztunk. A 2.-on szex is volt, azután mondta, hogy belém szeretett. Azóta, hogy ezt megírta nekem szabályosan rosszul érzem magam(fáj a fejem, pedig eddig nem fájt).


Van bennem egy ambivalens érzés, hogy vágyok is egy tényleg normális kapcsolatra, de ugyanakkor félek feladni a szabadságomat és bizonytalan időre lekötni magam valaki mellett. Lehet ennek lelki oka? Úgy értem, hogy a korábbi rossz tapasztalatok, meg apámmal se volt szinte semmilyen kapcsolatom(10 éve nem is láttam őt, azt se tudom, él-e vagy sem) és így nyilvánul meg?


2014. jan. 4. 19:43
 1/1 anonim válasza:
Ez annyira tipikus női viselkedés. A múlttal nem kell foglalkozni, vannak hülye pasik igen, de képzeld léteznek jó fej, aranyos, "nem bánik veled úgy, mint egy szardarabal" pasik is, akikkel igenis lehet komoly kapcsolatod úgy,hogy még élvezed is! A lényeg, hogy élvezd! Ha tetszik a srác, jól érzed magad vele, akkor legyél vele! Addig, amíg jólesik. Ha félsz a kötöttségektől, rosszul érzed magad (értem itt a fejfájást), akkor nem érzed magad jól vele. Ha tényleg megérné vele lenni, nem lennének kétségeid. Ilyen egyszerű az egész. Picit gondolkodj el ezen! Nem kell egész életedre tervezni, a lényeg, hogy az adott pillanatot élvezd! Lehet hogy 10 évig vele leszel, lehet hogy csak két hétig, az is lehet, hogy te nem fogsz belé szeretni, de kit érdekel ez? Addig csináld míg jól érzed magad vele ;) És ha úgy érzed esélytelen a dolog, nem érzed magad jól vele, akkor mondd meg neki, hogy nem akarsz tőle semmit. Csak a szex miatt ne maradj olyannal, aki szerelmes beléd, és úgyis tudod, hogy bármit megtenne érted. Remélem tudtam segíteni :)
2014. jan. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!