Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elemi udvariassági együttélési...

Elemi udvariassági együttélési szabályok egy főnökre nem vonatkoznak? Vagy ő mentve van ez alól neki mindent szabad mert a főnök és akkor hűdemivan?

Figyelt kérdés

Ilyesmikre gondolok: kopogunk mielőtt egy csukott ajtón egy irodába belépünk és nem ajtót feltépve berontunk

- nem úgy kezdjük a napot hogy köszönés nélkül bevonaglunk és egyből ordítunk: azt kell csinálni, se köszönés se semmi

- a köszönést alapból viszonozzuk és nem orrot felhúzva arrogánsan elvonaglunk mintha büdös lenne nekünk a másik és még köszönésre se

- ha az ember elmélyülten dolgozik valamin és ez látható is akkor nem odab**szuk elé az új munkát a régi tetejébe (!!!!) hanem szépen megszólítjuk hogy „bocs nagyon zavarlak mert lenne még ez itt...”

-nem 10 perccel a munka vége előtt szólunk hogy túlóra lenne mikor ez már tudható reggel is

- nem hívunk fel senkit munkaidő után késő este a saját mobilján és se köszönés se semmi módon „azt akarom mondani”… elnézést hogy zavarlak munkaidő után késő este de …


Szóval ilyen és hasonló elképesztő parasztságok…. Vajon azt hiszi hogy azért mert ő a főnök az felhatalmazás a tirpákságra? Vagy semmi közeb ehhez alapból tirpák csak mezei emberként tán visszafogja magát míg itt ő a főnök hát itt szabad gondolja? Mert a főnöknek mindent szabad a dolgozónak meg ha nem tetszik majd elmegy?


2017. febr. 21. 10:50
 1/8 A kérdező kommentje:
Le style est l' homme même
2017. febr. 21. 11:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy ha egy főnök nem paraszt, akkor vele mindent meg lehet csinálni.
2017. febr. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Én meg úgy vettem észre hogy ha egy főnök szakmailag topon van akkor nem lehet átb**--szni.

Vagyis ezt a tajparaszt viselkedést azok veszik fel akik mögött nincs tudás szakmaiság csak a b --ott nagy arc és más semmi.

Ezzel palástolják hogy meztelen a király.

2017. febr. 21. 14:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló és ezerszer jobban felnéztem volna rá ha normálisan viselkedik.

Mondjuk nyilván nem azt akarta hogy felnézzek rá, hanem hogy minél többet termeljek, csak hát bizonyos fokot meghaladó légkörben fejlődés helyett visszaesés történik. És a legnagyobb baj ez. Ez a full érzéketlen hozzáállás, mikor az embert totálisan úgy kezelnek mint valamiféle tárgyat, gépet vagy egy régi tv-t, amire rá kell csapni és egyből jó is a kép.

2017. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

4 vagyok.

Engem az sem érdekel ha csapkod, nem köszön, ha azt látom, hogy azért teszi, mert annyira hevesen benne van valamiben, szenvedélyesen belemerül vagy ilyesmi. Amikor viszont csak lealázásból csinálja, hogy érzékeltesse hogy ő aztán valaki, na az full gáz.

2017. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"mert annyira hevesen benne van valamiben, szenvedélyesen belemerül vagy ilyesmi. "


Ahhoz előbb az kéne hogy értsen valamihez. De amíg a nagy dicső főnök egy ejtőernyős egy felülről "valakik " által odatett zéró senki addig... ez van.

2017. febr. 23. 08:28
 7/8 anonim ***** válasza:

Valahol olvastam: Aki sokat osztja az észt, annak a végén nem marad.


Ez pont ilyen...

2017. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sztem ennek már az elején se volt.
2017. febr. 23. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!