Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek rámizgult vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rámizgult vagy mi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves fiú vagyok. Egy angol tanfolyamra járok, ahol van egy 40 körüli nő. Sokat beszélgetünk, jól kijövünk. Egyedül neveli a lányait. Rengeteg problémája van és szerintem nagyon magányos lehet. Ő ül mellettem és mostanában olyan mintha elkezdett volna vonzódni hozzám. Van, hogy ráteszi a kezét a combomra meg fogdossa a karomat. Nekem külsőre nem jön be. Szerintetek akarhat valamit vagy miért csinálja ezt?

2016. jan. 1. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyertelmuen nyomul. Minimum egyet kavezz vele vagy szexelj. Talalkozzatok legalabb.

N

2016. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha lefeküdnék vele úgy érezném, hogy kihasználom a helyzetét, mert amúgy nem jön be. Tapasztalatszerzésnek jó lenne, de nem tudom utána hogy viselkedne amíg még együtt járunk a tanfolyamra.
2016. jan. 1. 17:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul majdnem összejöttem a lányával, ami tovább bonyolítja a helyzetet :D
2016. jan. 1. 17:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Atya ég :D

Hát figyelj...ha nem jön be hanyagold.Ne játsz vele ha úgy adódna.Különben igen,teljesen rádizgult.

2016. jan. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond az, szerintem abszolút nem zavarná ha a lányával összejössz amíg megadod neki is amit akar. Van ilyen. Az egyedül élő nők sok mindenre képesek egy kis boldogságért. És igen, a szex is bele tartozik. Érzelmileg labilis és mivel te vagy a padtársa, benned bízik és valahogy úgy tekint rád, hogy tőled megkaphatja talán amit szeretne. Nem túl gyakori az ilyen, emiatt furcsa lehet de szerintem gondod nem lesz max tanulsz tőle. Biztos, hogy ő is tisztában van vele, hogy egy 20 évestől semmi komolyra ne számítson de azért élne a lehetőséggel ha hagynád. Hadd érezze magát egy picit újra fiatalnak :)
2016. jan. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg az anyját,vedd el a lányát eset.

Egy próbát engedélyezz magadnak!

2016. jan. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vonzódik hozzád,ne hagyd ki.Tanulhatsz tőle,sok korod beli szeretne egy 40-es nőt kipróbálni,neked ott a lehetőség.Nem jön be külsőre,de még lehet nagyon jó szerető,és nem kell feleségül venni.
2016. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mutasd be nekem:)
2016. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!