Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Előfordult veled, hogy aki...

Előfordult veled, hogy aki betanított egy feladatot az szándékosan rosszul tanított valamit?

Figyelt kérdés

Netán te magad voltál aki direkt így tanított be valakit?


Ez mennyire elterjedt "szokás"?


2017. febr. 27. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szándékosan soha. Egyszer mutattak valamit rosszul de a csaj egy pár óra múlva visszajött hogy ne haragudjak de véletlen rosszat mondott.


Nagyon kicsinyesnek tartom egyébként a munkahelyi szabotálàsokat. Veled megtörtént?

2017. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Persze elég bevett szokás.

Főleg az üzleti életben, általában úgy tanítják be az embereket, hogy később nagy hasznot húzzanak belőlük. :)

2017. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez nem egészen így van, munkahely és feladatköre válogatja hogy mi számít betanításnak, és megmutatásnak.

Pl nekem is amit megmutatott az adott dolgozó, én csak egy javaslatnak fogtam fel, utána úgyis magam tapasztalom ki.

24F

2017. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyen nem lehet. Ha kiderül, hogy rosszul tanítottál be valamit téged vesznek elő, hiszen ez volt adott esetben a munkád, ha rosszul adtad tovább rosszul végezted a munkádat. Neked is előnyödre válik, ha a kollégád jól tud dolgozni, hiszen a munkatársad lesz.
2017. febr. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Bennem volta késztetés :DDD De legyürtem,betanítottam rendesen az utodom....bár ha valamit nem írt le,nem jegyzett le az már nem az én bajom.
2017. febr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

1, Nálunk van is, volt is ilyen munkatárs, aki direkt ezt csinálja/csinálta, mert élvezte/élvezi;

2, Műszaki dolgokat szoktam 1-2 női kollégának bemutatni, hogy később maguk csinálják (pl.: szkennelés), de a végén mégis rám marad a dolog, így lehet, hogy valamit nem jól magyarázok;

3, Az 1. válaszban benne a 3. válasz is:).

2017. febr. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Néha megesik. Általában lelkibeteg hisztis nők szokták csinálni, mert haragszanak a világra. Jogosan, mert tényleg szar, ettől függetlenül nem kéne tovább tetézniük, és szabotálniuk mások munkáját/tanulását.
2017. febr. 28. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Volt egyszer velem ilyen. Direkt rosszul magyarázta el mit kell csinálni. Egy pár feladatra pedig azt mondta, hogy az éjszakás műszakban nem kell megcsinálni.

Másnap velem vitatkoztak, hogy miért nem csináltam meg azokat.

2017. febr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!