Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi lesz ha elmegyek a trenkwar...

Mi lesz ha elmegyek a trenkwardelhez? Ezek jok? Erdemes oda menni?

Figyelt kérdés
felhivtam egy gyarat betanitott munkara akartam jelentkezni es azt mondtak menjek a trenkwardelhez es ott mindent elmondanak hogy lehet oda bejutni. most ezt miert kell?? es ha odamegyek mit mondjak?? mondjam a gyarat akit felhivtam hogy mondtak jojjek ide??

#trenkwardel
2017. márc. 2. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A trenkw. egy munkaerőkölcsönző, a cég/gyár fizet nekik azért, hogy intézzék a munkaerő toborzást, felvételt, közvetítést. Oda mész, elmondod nekik itt és itt szeretnél dolgozni. Írsz egy tesztet és ha megfelelsz akkor értesíteni fognak, elküldenek üzemorvosi vizsgálatra, aztán megmondják mikor állhatsz munkába.
2017. márc. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"es ha odamegyek mit mondjak?"


Jó napot kívánok! Betanított munkát keresek.

2017. márc. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez azt is jelenti még, hogy nem a gyár saját alkalmazottja leszel, csak egy kölcsönzött munkaerő, akinek kevesebbet kell fizetniük. Durván 1 év kell ahhoz, hogy a gyár esetleg átvegyen tőlük téged, akkor a fizetésed is magasabb. Ha leépítés van, akkor első körben a kölcsönzősöktől szabadulnak meg. *****
2017. márc. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az sem biztos, hogy van felvétel. Lehet majd hónapok múlva kapsz egy telefont, hogy lehet menni.
2017. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ertem koszi. es mi lesz a tesztben?? es minek a teszt?? iq teszt lesz??
2017. márc. 2. 11:47
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Változó, gyára válogatja. Valahol több oldalon keresztül csak, színtiszta matematika. Van ahol általános műveltség + koncentrálás + figyelem + összpontosítást mérő tesztek.
2017. márc. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
illetve, türelem, stressztűrő képesség ****
2017. márc. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

A teszt sok esetben nagyon egyszerű, 8 általánossal is simán megoldható.

A monotonitás tűrés és precízséget nézik. Egy olyan feladat volt, ahol köröket kellett rajzolni közepén egy X-el egy kockás füzetbe. X idő alatt minél többet.

Meg volt olyan, hogy ki kellett egészíteni az ábrát.

Vagy mintákat keresni. Egy sorba sok sok kis apró ábra volt egymás mellett és egyféle mintát kellett keresni, majd a sor végére írni, hogy mennyit találtál.


Én pl voltam olyan helyen ahol kézügyesség kellett és egy csipesszel és cérnával kellett apró gyöngyöket fűzni, meg legózni. :P


Egy logisztikai állásnál volt az, hogy matekfeladatokat kellett megoldani, ott már volt gyökvonás szorzás fejben. (de nevezetes szorzatok voltak szóval nem volt eget rengető) Gyártósorra viszont a fentieket kérik majd tőled. (nem ezeket csak hasonlóakat)

2017. márc. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

# 8


Tévedsz. Sima mezei betanított munkás, operátori gyári munkára való jelentkezéskor, 8-10 oldalas matematikai tesztet toltak az emberek elé. Autósülés huzatokkal, kábelekkel foglalkozó cég volt.

2017. márc. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én olyannal is találkoztam, hogy egy üdítős palackot kellett lemérni adott helyeken. :)
2017. márc. 2. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!