Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Diákmunkánál mire érdemes...

Diákmunkánál mire érdemes figyelni?

Figyelt kérdés
Tapasztaltak, meséljetek! Tizennyolc elmúltam, nappali tagozatos egyetemistaként keresek diákmunkát, bármilyen tanácsot és személyes történetet elolvasok! Köszi!

2017. márc. 2. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Enyhe irodai munkára kerültem be, a vége az lett, hogy írtam a cégnek egy dokumentumkezelő rendszert :D
2017. márc. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mesélj, jónak tűnik :D

Egyébként bármi gyakorlati dolog érdekel, pl önéletrajzzal kapcsolatban

2017. márc. 2. 19:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősön keresztül kerültem be, szóval nekem önéletrajz az csak jelképes volt szinte. És amúgy szerintem nem múlik rajta semmi. De mindenképpen érdemes diákmunkázni, messze nem annyira kötött, mint egy rendes állás, és nagyon sok szituációt kipróbálhatsz "tesztkörnyezetben"
2017. márc. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A legfontosabb hogy csak annyit dolgozz amennyit megfizetnek. Előre határozzák meg neked hogy kiknek az utasításait kell elfogadnod, nehogy rád kerüljön másnak a munkája is.
2017. márc. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017. márc. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!