Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A britek, vagy a németek,...

A britek, vagy a németek, osztrákok a jobb, kedvesebb, korrektebb munkaadók a külföldiek munkavállalók számára?

Figyelt kérdés
Azt tudom,hogy az angolok kissé beképzeltek,de nem tudom hogy valójában milyen lehet ott élni. Van valakinek valamilyen tapasztalata erről? Esetleg a skandinávok?

2017. márc. 3. 16:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Tényleg,miért gyökerek az angolok?

Valami példa?

2017. márc. 5. 14:16
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam mindhárom országban és ismerőseim is dolgoznak mindháromban. Az az igazság hogy ez teljesen szubjektív. Az angolokat én azért nem csípem mert ha nem tetszel neki akkor is a képedbe mosolyog és kedves veled. Az más kérdés hogy hónap végén szintén vigyorogja fogja aláirattatni veled a felmondásod. A német ellenben ha nem tetszik neki vmi akkor megmondja egyenesen, talán túl nyílt is, ha kell elküld anyádba. Az osztrák valahol a kettő között van szerintem. Persze hülyeség álltalánosítani, ezek csak az én és az ismerőseim tapasztalatai. És persze akkor még olyanokról nem is esett szó hogy hol milyen a munkahelyi etikett. Ebben nálam az angolok nyernének, tetszik hogy lazák, közvetlenek. Mind1 nincs tökéletes munkakultúra, mindennek van előnye és hátránya.
2017. márc. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Voltam amúgy Amerikában és ott is hasonlóak az amerikaiak, mindig kedvesek mosolygósak,de sunyik.
2017. márc. 6. 09:53
 14/14 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy mi ne legyünk azok. Ha már úgyis rohadt alacsonyak a bérek.
2017. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!