Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályázati feltételek miatt...

Pályázati feltételek miatt elsősorban 25 év alattiak vagy tartós munkanélkülieket várják?

Figyelt kérdés

10 állásból abban a munkakörben amiben keresek 9-nél ez van. Komolyan a szakmai tapasztalat már nem ér semmit? Nem nézem le a 25 év alattiakat, de magamból kiindulva, nagyjából akkor éreztem magam teljesen érettnek magam minden szempontból. A munkáltatók meg a (kis?) kedvezmény miatt inkább felveszik azt, aki lehet nulla szinten ért a munkához csak azért mert 25 évnél fiatalabb vagy egyáltalán nem tud elhelyezkedni, mert annyira nincs végzettsége.


2. Érdemes ettől független beadni ilyen helyre az önéletrajzot, vagy teljesen fölösleges, mert kívül esek mindkettőn.


30/N



2017. márc. 4. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom mik a kategóriaák:


1. Szakmai tapasztalatot igényel az állás. ----> Felvehetnek, ha van.


2. Nem igényel szakmai tapasztalatot és felsőfokú végzettséget se. ----> MINDIG a 25 év alatti pályakezdőt fogják felvenni a bértámogatás miatt, kivéve ha nincs ebben a kategóriában elég jelentkező.


Van, ahol oda is írják, hogy ha betöltötted a 25-öt ne jelentkezz!


[link]

2017. márc. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Tartós munkanélkülieknek ott van a www munka hu, még sem alkalmaznak mindenkit, tudod te mennyi az esély arra, hogy valaki rád telefonál és munkát ajánl, vagy csak interjúra hív esetleg ha találtál valamit a fenti címen ? Hát elárulom, hogy az esély nulla.Ezért közmunkás mindenki, meg gyári operátor.


Nem tudom milyen álláshirdetéseket nézel te, de gyanítom mind kamu és csak azért adják fel, hirdetik be, mert ezzel csapják el unalmas perceiket.

2017. márc. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Pfff, ilyet még nem is láttam ahol konkrétan oda írják, hogy ne is jelentkezzen aki betöltötte :D Normál esetben ahova jelentkeznék ide kellene szakmai tapasztalat, de úgy látszik inkább betanítják.
2017. márc. 4. 12:21
 4/12 anonim ***** válasza:
Én olyan formában láttam már, hogy 25 alattiak jelentkezését várjuk.
2017. márc. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az összes munkaadó ugyan úgy gondolkodik mint az amelyiket belinkeltem, csak nem mondják ki nyíltan.
2017. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Akit linkeltél az egy igazi sóher lehet egyébként, mert minden kritériuma arra vonatkozik, hogy spórolhasson magának kb havi szinten 40-50e ft-ot. Egy komolyabb cégnél ez aprópénz, aki pedig ilyen szinten vállalkozik az dolgozzon maga inkább a cégben.
2017. márc. 4. 12:30
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Miért fizetne többet ha bárki el tudja látni a feladatot és bőven van jelentkező? A szellemi betanított munka is betanított munka, nem kell hozzá sok ész.
2017. márc. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szellemi munkáshoz nem kell sok ész, ez aztán nagyszerű hasonlat volt, akkor mi kell hozzá fizikai alkalmasság? :D Ez olyan aranyköpés volt, mintha azt mondanád hogy egyetemre az megy akit nem áldott meg sok ésszel az ember mert csak szellemi :D


Azért akadnak itt "bölcs" emberek ahogy elnézem.

2017. márc. 4. 12:35
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Miért kéne hozzá ész? Attól hogy valaki számítógépen dolgozik? Általános iskolások jobban kezelik a gépet mint az 50 éves korosztály.
2017. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jézusom, veled kár vitatkozni mert az a tipikus buta ember vagy aki csak magának ad igazat. :D Igazad van! Csak menj már innen, köszi! :D
2017. márc. 4. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!