Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tetoválás vs Munkahely? Többi...

Tetoválás vs Munkahely? Többi lent, Munkáltatók válaszát várom elsősorban.

Figyelt kérdés

18éves leszek, Informatikusnak tanulok és a tovább tanuláson is gondolkozok. Jó tanuló vagyok, de emelett van egy rock bandám metált hallgatok és motorozok.

Nagyon szeretnék alkaromra tetkót. Később ez mennyire lehet hatással a leendő karrieremre? Munkáltatok válaszát várom elsősorban.



2017. jan. 2. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, interjúra minimum ingben mész de inkább zakóban, öltönbyen... Ha pedig hétköznapi beszélgetés alatt ajánlanak munkát, akkor nyilván látják és a beszélgetés sem formális így nem fog számítani. Én a helyebne a facebookon a tetovált képek elérhetőségét átállítanám, de amúgy kb. mindegy, főleg ha jó szakember válik belőled nem csak egy rendszergazda.
2017. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Informatikusnál aztán baromira nem számít.. De ha nem akarod hogy bárki rossz szemmel nézzen rád akkor hordj hosszú újjú inget a munkába, ahogy több millió másik ember teszi. Nekem van 8 tetkóm, a főnökeim meg a munkatársaim nem tudnak róla, nem az ő dolguk. Kézfejre, nyakra, arcra ne nagyon csináltass, amúgy senkit nem fog érdekelni.
2017. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Ez a XXI. század, ha nem horogkeresztet tetováltatsz magadra, vagy valami hasonlóan kedves dolgot akkor nem lesz semmi hátrányod ebből.
2017. jan. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem informatikusoknál nem számít, de ha rám hallgatsz csak olyan tetoválást csináltatsz, amit el tudsz takarni. Később meggondolhatod magad a munkahelyed illetően és van ahol ez kizáró tényező lehet. (Nálunk nem az, de ismerek cégeket ahol igen)

Üdv, egy HR-es

2017. jan. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6 tetoválásom van, de mindet úgy varrattam, hogy az ing eltakarja, vagy egy sima pulóver. Nem jelentett problémát eddig, bőr egyik munkahelyen sem fedtem fel őket eddig, de nem hiszem, hogy probléma lett volna. Amit írtak, hogyha olyan helyre tetováltatsz amit egy ing el tud takarni akkor nincs baj, azt viszont tudni kell, hogy nyáron nagyon meleg tud lenni.
2017. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, Akkor ezek szerint kár ezen rágódnom!c: Ez az egy ok volt ami miatt még vacilláltam. Köszönöm a tanácsokat is, észben fogom tartani.
2017. jan. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!