Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pályakezdő vagyok, lenne pár...

Pályakezdő vagyok, lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

- Magam csináljam meg word-ben az önéletrajzomat vagy online sablont töltsek ki, ha igen milyet?


- Hirdetést találtam, emailben kell jelentkezni. Az önéletrajzot is csatolom de motivációs levelet is mindenképp kell írnom?


- Pályakezdőknek van meghirdetve az állás, én az is vagyok. Így is kell a motivációs levél? Mi legyen benne?


Persze jelentkeztem már állásra, volt is már munkám de most ezt másnak érzem, jobban izgulok, szeretném, hogy tényleg (jól) sikerüljön. Köszi a segítséget :)



2017. márc. 6. 12:09
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

keress sablont azzal egyszerűbb, de csinálhatsz netest is akár, tehát beregelsz és kitöltöd az adatokat és publikusan elérik...


motivációs levelet akkor kell, ha kérnek, de persze csatolhatsz, csak ne annyira sablonos legyen, az adott cég profilját jó ha beleírod


motivációs levélre nézz példát, mondd el miért szeretnél ott dolgozni, de ne hazudj benne! mondjuk inkább fogalmazz jól :)


24F

2017. márc. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
ez engem is érdekel
2017. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%

Csinálj Europass-os CV-t és kész.


Motivációs levél szerintem nem is kell annyira, word-ben megírod és kész.

2017. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Csak egy fényképes önéletrajzot kértek a hirdetésben, motivációs levelet nem. Akkor így szerinted azt ne is küldjek?
2017. márc. 6. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem amúgy is felesleges a motivációs levél, hablaty az egész amúgy is, most mit írjon ez ember?


Ha nem is kértek akkor főleg ne küldjed nekik, de én kérnek sem szoktam és fel szoktak venni, mármint a céghez ahova jelentkezem.


Te sem tudod mi kell írni, most internetről leakasztani valami sablon motivációs levelet szerinted van értelme, úgyis tudják hogy összeollóztad valahonnan.


Csinálj Europass-os CV-t és azzal pályázz, ha nem vesznek fel nem rajtad múlt hidd el nekem. De valahova úgyis felvesznek.

2017. márc. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyit tanácsolnék még, hogy ne word-be küld el az önéletrajzot, abba szerkezd meg de pdf-be mentsd le. Ezt könnyebb mindenhol megnyitni és nem mászkálnak el a sorok.
2017. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget és a tanácsokat mindenkinek :)
2017. márc. 6. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!