Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » HR-es végzettségűek, hol...

HR-es végzettségűek, hol tudtatok elhelyezkedni első munkahelyként?

Figyelt kérdés
Miket javasolnátok? Merre léphetnék tőke nélkül?

2017. jan. 16. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
34%
HR-es végzettségűek mehetnek például HR-esnek.
2017. jan. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
#1: aha, amennyiben olyan helyen élsz, ahol szükség is lenne erre a végzettségre. Nem véletlenül kérdeztem, és azt se véletlenül írtam, hogy nincs tőkém.
2017. jan. 16. 11:56
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Minek tanultál HR-esnek, ha nem vagy hajlandó elköltözni a "falubú"?
2017. jan. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ezt én sem értem... azt gondoltad, hogy ha majd elvégzed az iskolát, másképp fogsz hupákolni a pusztában? Nyilván költözni kell, ha a végzettséged szerint akarsz elhelyezkedni, mégpedig olyan helyre, ahol igény is van erre. Azt meg, hogy hol van igény, megint csak te tudod, előtted a net, ezer meg egy hirdetés van, ahol HR-est keresnek.
2017. jan. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De sok okos, gazdag jár ide. Majd írok számlaszámot, amire ha küldtök pénzt, lesz miből elköltözni. Előre is köszönöm... -.-
2017. jan. 16. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az ilyen tipik b_falszokkal mint az előttem szólók ne foglalkozz, hozzák a szokott formát és természetesen habzik a szájukból a trágya.

Egyébként HR-es pozik leginkább a fővárosba vannak koncentrálódva, ill. ha vidéken nézelődsz gyáraknál találsz elvétve egy-két pozit viszont oda általában csak pár éves tapasztalattal keresnek szal nem könnyű bekerülni.

Attól független hogy nem mindenhol van vele lehetőség azért a HR nem egy rossz végzettség, amondó vagyok hogy nézelődj mindenféle szellemi munkakör után és max. tapasztalatszerzésként indulj el vele.

2017. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező: Te voltál okos, mikor felvételiztél... ja várjál, mégsem.
2017. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Megpályázol állásokat és oda mész, ahova felvesznek.
2017. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!