Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nő munkatársaknak valami...

Nő munkatársaknak valami jópofa, saját készítésű aprósággal szeretnék kedveskedni karácsonyra. De mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

Várok mindenféle ötletet, linket. Én is nő vagyok.

Köszönöm a segítséget!



2012. nov. 2. 11:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Sütni nem szeretnék, inkább valami "maradandó" ajándékra gondolok.
2012. nov. 2. 11:34
 2/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer sógyurmából készítettem pici adventi koszorúkat, szépen kifestettem, lelakkoztam. Frenetikus sikere volt! :)
2012. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Énis készítettem már sógyurmából és nagyon szüper szerintem próbáld meg!
2012. nov. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

előző vagyok:

*szuper

2012. nov. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%

mi cseréphadsereget csináltunk kollégáknak.

kés "virágcserép" alakú, kb. egy ragasztóstiftnek a kupakja mérete volt, virágcserép. megfordítottuk, szájjal lefelé és a tetejére mini hungarocell golyót ragasztottunk. azon átszúrtunk tűt, és kis filcből kivágott virágocskát húztunk a fejére, ugyanígy fölül tűvel bementünk, és lábakat kezeket meg akasztót neki. Aztán még lehet kis dekor boltokban hmm.. színes anyag pillangókat kapni, olyat ragasztottunk a hátára, a hasára ráírtuk az ember nevének kezdőbetűjét és kész is a cuki manó. ja meg arcot neki. :)

2012. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kézműves boltokban lehet kapni pár száz ft-ért kis csatos üvegeket.Azokat dekupázs technikával kidíszítheted és saját készítésű likőrt tölthetsz bele.

Vagy egy kis fa dobozkát veszel,és azt díszítheted dekupázzsal vagy festéssel.

Méhviaszból készíthetsz gyertyát,ez borzasztó egyszerű,és egy kis kreativitással nagyon mutatós ajándék készülhet belőle.

Esetleg ikerlyukú gyöngyökből készíthetsz karkötőt vagy fülbevalót vagy nyakláncot.

2012. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!