Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyi ajándék munkatársak...

Karácsonyi ajándék munkatársaknak? Te szoktál készíteni/ajándékozni valami kis apróságot a munkatársaidnak? Ha igen, akkor mit?

Figyelt kérdés

2012. nov. 10. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Amíg otthon éltem volt 2 kolléganőm akik barátok is lettek. Nekik vettem mindig valami apróságot karácsonyra.

Amióta Angliában élek, és dolgozom átvettem a helyi szokást. A szokás az, hogy minden kolléga karácsonyi kis lapokat vagy képeslapokat ad a kollégáknak. Lehet kapni 1 fonttért egy 24 darabos karácsonyi képeslapot, és azt adok mindenkinek.. Sok pénzbe nem kerül, de mégis mindenki kap egy kis apróságot.

2012. nov. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

első vagyok

Azt elfelejtettem írni, hogy otthon senki másnak nem vettem ajándékot csak a két barátnőmnek. Hogy mit? Az attól függ hogy akkor éppen mi az ami tetszett neki vagy vágyott rá, de csak apróság az is. Pl: Egyszer az egyik kolléganőm (egyben barátnő is) egy olyan pénztárcát szeretett volna amibe a neve volt hímezve. Így kapott egy ilyet. A másik egy szép hajcsatot szeretett volna mert hosszú fekete haja van. Így azt kapta. Tényleg csak pár száz forintos ajándékok, és mellé mindketten kaptak 1-2 bon bont vagy csokit.

2012. nov. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak azoknak,akiket a barátaimnak tudhatok.Ha csak egymás mellett dolgozunk,akkor nem.Nekem nem arról szól a karácsony,hogy fűnek-fának ajándékozzak,teljesen őszintétlenül,hanem hogy meglepjem azokat,akiket szeretek.
2012. nov. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szerintem sem kell drága ajándék. Viszont olyat csinálhatsz, hogy mondjuk egy szép mézeskalácsot, egy szaloncukrot, egy mandarint meg pár szem mogyorót vagy ilyesmi összecsomagolsz celofánba, rá egy masni és kész, esetleg rátűzhetsz mindenkinek egy névre szóló kis kártyát, amire ráírod hogy boldog karácsonyt kívánsz, és leteszed az asztalukra. Szerintem ez kedves ajándék, és nem tolakodó, én örülnék neki. :)
2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg süthetnél valamit, bevihetnéd egy karácsonyos dobozkába és körbekínálhatnád őket.
2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam semmit.

Van olyan kolléga, aki ilyenkor visz be egy tál sütit, amit otthon készítenek, de igazából ez sem "kötelező", meg nem is "elvárás".

Nem nagyon szoktunk ajándékozni.

2012. nov. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly mézeskalácsot sütöttem, kerek angyalkamintás fémdobozba raktam, ezt adtam a kollégáimnak. Mi csak négyen vagyunk, a távolabbi munkatársaknak nem vettem/csináltam semmit.
2012. nov. 11. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tavaly mézeskalácsot sütöttem, előtte szaloncukrot csináltam saját kezűleg. Azt kínáltam körbe
2013. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!