Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Normális, ha minden zaj...

Normális, ha minden zaj idegesít munka közben?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki sosem némítja le a telefonját, ráadásul ha hívják, sosem megy ki az erre a célra fenntartott telefonszobába, hanem ott az irodában, ahol többen is dolgozunk, fennhangon beszélget és röhögcsél.

Egy másik munkatársam hangosan szuszog, zihál. Nemrég csámcsogva evett meg egy egész almát. Engem ezek a hangok annyira fel tudnak idegesíteni, hogy meg tudnám őket fojtani. Szerintetek ez normális?


2017. márc. 8. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem normális,mert engem is idegesít minden hang,még több is,mint téged...az én nézőpontomból,ők nem normálisak,amiért csámcsognak meg melletted hangosan beszélnek a telefonba...

viszont engem a suttogás is szokott zavarni,amit végképp nem értenek meg,ez ilyen dilim vagy nem tudom,de nem értik meg,hogy egyből fel megy bennem a pumpa ..:D meg a fogszívástól jajj :SS a parasztos beszédet nem is említem,ki futok tőle a világból

2017. márc. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy engem is idegesít a suttogás... De nem tudom, hogy miért. :)
2017. márc. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Engem a szipogás és a csámcsogás, illetve turhás, veséből-agyig felvákuumozott szipogás idegesít.

A telefonossal még tudsz mit kezdeni, hiszen gondolom nem véletlenül van kitalálva a telefonszoba, ott tessék intézni, (kultúrembernek nem kell szólni, úgy gondolom), a többivel sajnos nem. Vagy hát a csámcsogóra rászolhatsz hogy egyen halkabban, a szipogósnak átnyújthatsz egy zsepit- de ezzel óvatosan kell bánni, nem tudhatod mit váltasz ki az alanyból.


Akkor van baj, ha túl sok minden idegesít, és túl sokat foglalkozol vele, től heves reakciókat vált ki. Keress rá a mizofóniára.

2017. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem a fitymacsattogás idegesít, ezért füldugóval matyizok. Egyszóval normális.
2017. márc. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mi a mizofónia. Szerintem én abban szenvedek.
2017. márc. 11. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!