Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tapasztalatokra lenne szüksége...

Tapasztalatokra lenne szükségem! Jó tanács?

Figyelt kérdés

Lehet volt már ilyen kérdés 600, de én nem fogok visszapörgetni ha nem muszáj.

Ti milyen módszerrel engeditek el a fületek mellett a munkahelyi sérelmeket? (Gondolok itt pl: a főnök általi basztatások stb.) Lelkizős embereknek sokszor nehéz nem felvenni egy-egy sértést, és nehéz néha bevenni azt a bizonyos lesz@r#m tablettát, az ilyen helyzetekben. :)


Van valakinek erre jól bevált módszere?



Köszi előre is annak aki ír ;)



2017. márc. 10. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
vidd át a feszültséget valami másba, és jobb lesz.
2017. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így általánosságban nehéz válaszolni. :) Először gondold át, hogy jogos-e a piszkálás, van-e bármi alapja, tényleg hibáztál-e? Ha nem, akkor én azt szoktam csinálni, hogy arra gondolok: szegény ember, rajtam akarja levezetni a kínját, de "sajnos" attól még az ő problémája marad, és nem az enyém, he-he ;-)
2017. márc. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a tanácsokat. :)


Tulajdonképpen arra gondoltam ( pontosabban ) amikor valakinek rossz napja van és a munkától független piszkálodik nyers stílusban indok nélkül. A cél az lenne hogy a másik ember ezt ne vegye magára és ne tudja elrontani a hangulatát.

2017. márc. 11. 01:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Azok ilyenek akit flörtre v hasolora vágynak de a munkavállalo meg nem nyalis.akkor atmennek bunkoba.

De ez csak a primitiv fonokokre igaz


Én mindig eleneztem a helyzetet.azaz probaltam megnyugodni tiszta lappal kezdeni, de amikor már nem egy hetvegem telt depiben, szépen kerestem másik munkat.es tipli

2017. márc. 11. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akármi másba is viszed át a feszültséget, az ne rossz dolog legyen! Tehát ne máson vezesd le a feszültséged, se a családtagjaidon, se senkin. Amúgy, a legtöbb ember ezt úgy oldja meg, hogy elhiteti magával, hogy a főnök (vagy akárki), úgyis csak viccelt. És akkor nem veszi annyira komolyan. Épp ezért is sértődnek be sokkal jobban ők is, hogyha olyan ember szól be nekik, akikről úgy hiszik, hogy komolyan gondolja. Valójában én sem szeretem ha b*@*szogatnak, és sokszor az is fáj, ha valamit viccből mondanak. Mert érted, most komolyan viccből elküld a ...-ba, hát nemtudom, szerintem ez gyakorlatilag egyenlő azzal, mintha komolyan gondolta volna, én pedig nem tűröm, ha sértegetnek! Megjegyzem, én se sértegetek senkit, és ezt várom el mástól is. Ha valamiért unalmasnak tartanak, hát tartsanak, én se foglalkozom velük, ők se velem, így van ez rendjén.
2017. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2017. márc. 15. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!