Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Apám akivel ritkán tartom a...

Apám akivel ritkán tartom a kapcsolatot egy jól fizető munkát ajánlott a cégükben. Szerintetek elfogadjam?

Figyelt kérdés

Jól fizet, értek a munkakőrhöz. Egyedül az a probléma hogy nem tudom hogy a közös munkahely milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. Emellett hogyha valami problémát csinálok a munkahelyen, esetleg hangosabban kikérem magamnak ha valami nem tetszik (szokásom) akkor félek hogy ő is kapna miatta. Bár magas pozícióban van, de akkor sem akarok vele kiszúrni véletlenül se. Emellett a pozíció miatt meg nem akarom hogy úgy kezeljenek hogy "a főnők fia".

Ti mit csinálnátok a helyemben? Elfogadjam vagy folytassam a munkakeresést.

Még mielőtt félreértetek, nem eltartott vagyok. Jelenleg gyorsétteremben dolgozok egyetem mellett. De ez egy olyan munka amit addig csinál az ember míg jobbat nem talál. Természetes hogy munka közben állást keresek és ezt bent is tudják.


2017. márc. 12. 22:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Elfogadnám.
2017. márc. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Simán elfogadnám... Végezd jól a dolgod, és akkor nem fognak rád panaszkodni.
2017. márc. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Én mondjuk nem dolgoznák annál a cégnél, ahol közeli rokon dolgozik szintúgy.


Muterom is szerzett volna állást ahol dolgozik, de nemet mondtam, fater szerzett nekem állást de otthagytam, ahol ő is dolgozott.


Én megbántam hogy szüleim szereztek nekem állást, ott ahol ők dolgoznak.


Én a helyedben máshova mennék, több helyen lehet jól keresni, de azt hogy ott dolgozol ahol közeli rokon azt kihagynám.


De nem akarlak lebeszélni, mert ha nem válik be akkor legfeljebb beadod a felmondásod, és mész máshova.

2017. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!