Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondjak, vagy ne?

Kókuszlány kérdése:

Felmondjak, vagy ne?

Figyelt kérdés
Röviden:Szociális munkásként dolgozom egy bentlakásos otthonban. de mivel kevés az asszisztens ezért éjszakázásokra is köteleznek minket.Ezt úgy kell elképzelni pl hogy h-k-sz nappalosan dolgozom és csütörtökön beraknak 16-reggel nyolcig és legközelebb hétfőn megyek nappalra dolgozni vagy van hogy csak az a egy nap pihi van amikor haza megyek.Ez már nehezen bírom , nagyon ki vagyok merülve a konkrét munkakörömet már alig tudom rendesen elvégezni.nem tudom mit tegyek félek felmondani , szeretem a szociális munka köröm de az hogy éjjeliőr legyek már nem .Nehéz is váltani mert nem tudok azonnal kezdeni , 30 napos felmondás van .

2017. márc. 14. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen hagyd ott, a felmondási idő alatt keress valami mást. Mindenképpen ebben a munkakörben szeretnél dolgozni?
2017. márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem feltétlen de szeretem .Viszont érzem hogy kivagyok merülve, határai hoz értem a főnököm nem ért meg .Ráadásul van egy munkatársam aki benyalta magát oda nekik és elviselhetetlen.
2017. márc. 14. 09:22
 3/7 anonim válasza:
Orvost felkeresed, elmondod mi a stájsz, éjszakázni nem bírsz, mert másnap idegbeteg vagy pl., kiír, addig gondolkozhatsz.
2017. márc. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Küldözgesd az önéletrajzodat az álláspályazatokra. Ha valahová felvesznek és tetszik akkor dobbantasz.
2017. márc. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen munkahely sem ér annyit, hogy tönkremenj. Akkor sem, ha amúgy szereted a munkát. Hidd el: ha egyszer neadjisten összeroppannál, nem rohannának a főnökeid és a munkatársaid a segítségedre, hanem páran még szidnának is, hogy most miattad kell új munkaerőt keresni.

Az ilyen energia- és egészségromboló helyekről addig kell lelépni, ameddig még nem késő.

Váltani pedig mindig nehéz, de befásulni, kiégni, tönkremenni, majd utána erőltetetten újrakezdeni hidd el, nehezebb.

2017. márc. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Így van, tapasztalatból tudom.

Orvos, egy rövidke keresőképtelenség pihenés végett, az alatt gondolkodsz és küldözgeted az álláspályázatokat.

2017. márc. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Felmondtam ! Egy hónapja máshol dolgozom. Érdemes váltani lelkileg sokkal jobb ! :) juhuuu
2017. nov. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!