Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit gondoltok a közvetlenségrő...

Mit gondoltok a közvetlenségről munkahelyen?

Figyelt kérdés
Jó-e az, ha közvetlenek vagyunk a főnökünkkel, munkatársainkkal, vagy klienseinkkel? Illetve mennyire? Vagy jobb távolságot tartani?

2017. márc. 14. 22:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én jó dolognak tartom persze nem kell egyből legjobb haveroknak lenni mindenkivel de csak előnye van annak ha egy olyan helyen dolgozol ahol közvetlenek lehettek egymással. Klienseknél azonban valamennyire tartani kell a távolságot ,először meg kell figyelni hogy milyen a kliens ha érződik hogy ő egy komolyabb ügyfél akkor vele komolyabban kell beszélni és üzleties beszéddel még egy kedves,mosolygós emberrel lehet közvetlenebbnek lenni.
2017. márc. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte mindenki az, de engem borzasztóan zavar néha. Nincs munkahelyi légkör, ami sok esetben hátráltatja a munkát. PL nem tudok koncentrálni egy anyagra amit össze kell raknom, mert vihognak keresztül a fejem fölött avgy egész nap robotlok, leülök ebédelni végre egy kis nyugalom lenne és akkor jönnek oda, hoyg mit eszel/te főzted/miért nem vártál meg minket a kajával..stb.. Néha viszont tényleg jó, hogy azért nem kell vigyázban ülni egész nap.
2017. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
1-2 emberrel jó, de ha átlag munkatárs elkezd a személyes dolgaim után érdeklődni, attól falra tudok mászni, és utána kerülöm az illetőt.
2017. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a falra másztam attól, amikor a kollégák egy idő után mondhatni számadást vártak arról, hogy miért nincsen barátnőm, és heti rendszerességgel terrorizáltak a témával. Ezért inkább úgy vagyok vele, jobb, ha midenki a maga dolgával törődik, és csendben dolgozik.
2017. márc. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a véleményem, hogy ez csak egy munkahely. A kollégák jönnek mennek, mi is válthatunk munkahelyet, csak nagyon családias légkörű munkahelyek esetében van értelme a közvetlenségnek. Egyébként a közvetlenség legtöbbször csak érdekből van, nem azért, mert ő tényleg annyira kedvel minket. Sőt, észrevettem, hogy a legközvetlenebb emberek utálják a legjobban az embereket, és támadnak hátba másokat. Mondom ezt úgy, hogy én is közvetlen szoktam lenni.
2017. márc. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó, amíg mindenkinek jól esik a szintje. Elég közvetlen embernek tartom magam, de a privát életem védem, mint egy pitbull és vannak dolgok, amiket egyáltalán nem akarok bevinni a munkahelyemre.


Elhülyéskedek én bárkivel, de családról, párkapcsolatról nem akarok beszélgetni, az meg zavar, ha ezt nem érti meg valaki. Vagy nem is az, hogy nem érti meg, ha valaki beszél erről, és felborulnak az arányok, mert én ezt nem tudom viszonozni, aztán a vége az, hogy mindenki feszeng ezen.

2017. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagyonvédelmi cégnél vezetők, beleértve az ellenőrt, még a lótifuti ember is elvárta, hogy magázódjunk, mert a tegeződésnél a munkavállaló elszemtelenedik. Ha valaki normális, akkor tegeződve is megadom a tiszteletet neki, ha paraszt, akkor magázódva osztom ki.
2017. márc. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!