Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért várják el DIÁKmunkán,...

Miért várják el DIÁKmunkán, hogy több éves tapasztalatom legyen?

Figyelt kérdés

Voltam interjún, ami diákmunka, tehát elvileg rugalmasnak kéne lennie, mégis minimum heti 30 órát vár el (és csak hétköznap lehet menni). Az önéletrajzomba beírtam a korábbi tapasztalataimat, de kérdezősködött a nő, hogy miért "csak" 3 hónapot voltam ott... mert mondjuk nem akarom végig robotolni a diákéveimet a suli rovására?!


Most komolyan, ha egy 35 éves főállású munkára pályázó embertől megkérdezik, hogy miért csak 3 hónapot volt tavaly a régi munkahelyén, azt mondom, oké. De a diákmunka miért ilyen??


2017. márc. 17. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez gyakori kérdés. Arra kiváncsi hogy miért hagytad ott szóval hogy volt e valami konfliktus,nem neked való volt vagy hogy azért hagytad abba mert a sulira akartál fókuszálni. Nem azzal van baja hogy csak 3 hónapot voltál ott ha nem az oka érdekli.
2017. márc. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Na igen csak erre negatív válaszom lett volna :D Hogy szar volt. Azt nem mondhatom :D
2017. márc. 17. 20:28
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

szar helyre mentél...(cnc géprakás)

én előtte nap telefonálok, h tudok-e menni és eddig kb 200 napból 3szor nem tudtam :D

2017. márc. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor meg kell mondani hogy kiakartad próbálni magad xy munkakörben de rájöttél hogy nem neked való.
2017. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!