Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel milyen munkát...

Érettségivel milyen munkát találhatnék Budapesten?

Figyelt kérdés

Jelenleg nappalin tanulok vidéki egyetemen. A szüleimnek sajnos nagyon megterhelő volt ezért mellette diákmunkázok, hogy fizetni tudjam az albérletemet meg a kaját, de sajnos nem tudok suli mellett annyit dolgozni, hogy többet keressek. Ezen kívül az egyetemi élet sem igazán jön be nekem, nyaranta mikor dolgozok azt is jobban élvezem mint a sulit.

A másik indok hogy szabadúszó újságíró vagyok illetve több szervezetnek is a tagja vagyok és cikkíráshoz illetve ügyek intézéséhez gyakran kell Pestre utaznom innen, ami szintén megterhelő, könnyebb lenne ezeket helyből intézni.

Szóval gondolkodok azon, hogy a félév végén keresek valami munkát és felköltözök Pestre az egyetemet pedig levelezőn folytatom. Érettségim van illetve technikus végzettségem, nyelvvizsgám, angol nyelvtudásom jó.

Mennyi esélyem van így munkát találni?



2017. márc. 20. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Esély? Bármennyi, csak rajtad múlik.


Ha van egy OKJ-d igazából bármi lehetsz már, sok helyen diplomát kérnek, kérni lehet csak nem kapsz. Mármint a cég.


Legyél szorgalmas álláskereső és akkor bármi összejöhet, csak rajtad múlik.


Most mondok pár példát: kereskedelmi asszisztens, mondom bármi. Ügyfélszolgálaton, amit akarsz.


Ha nyelvet is beszélsz, akkor még több esélyed van.

2017. márc. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az országban elég sok a kereskedelmi cég.


Ilyen helyen felvesznek mondjuk asszisztensnek, irodai ügyintéző, ilyenek.


Fizetést meg neked kell kiügyeskedni.

2017. márc. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!