Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 18 éves lány vagyok. Milyen...

18 éves lány vagyok. Milyen munkát találhatnék érettségivel? /bövebben lent/

Figyelt kérdés

Több helyre leadtam az önéletrajzomat, de semmi vissza jelzés.

Ez miért van?

Hova mehetnék dolgozni? Bármilyen munka érdekelne!


2009. szept. 15. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Csak simán az érettségi elég kevés... Vagyis ez SEMMI!


Valamilyen szakmát kellene szerezned (eladói?... üzletvezetői?... manikűrös?... kozmetikus?... titkárnői?... adminisztrátor?...)


Nézz körül a lakóhelyeden, hogy milyen lehetőségek vannak a cégeknél, milyen dolgozóra lenne szükség és célzottan szerezz ilyen végzettséget egy párhónapos tanfolyamon. (Ha regisztrálsz a Munkaközvetítőben, akkor akár ingyenesen is szerezhetsz szakmát és a tanulásod alatt az állam fizeti az EÜ-hozzájárulásod, kaphatsz munkanélküli segélyt is.)

2009. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Más se talál, akinek esetleg több szakmája, nyelvvizsgája van. De ne add fel, próbálkozz tovább.

Sok sikert!

2009. szept. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet találni érettségivel is munkát, ha beszélsz angolul vagy németül. ne add fel , küldd el az életrajzod mindenhová, ha sok helyre elküldöd előbb utóbb összejön valami.
2009. szept. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Hol laksz? Esetleg lenne tippem.
2009. szept. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Monor környékén lakom.

De ha kell akkár pestre is betudnék járni.

2009. szept. 15. 19:10
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Háát a mekibe szerintem simán felvesznek. Vagy valamilyen gyárba mondjuk csomagolónak.
2009. szept. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Köszi hogy megirtad, de sajnos én győri vagyok, itt tudtam volna segiteni. Annyit tudok még esetleg mondani, hogy irj önéletrajzokat, és amerre mész, mindenhova add be, sok ismerősömnek igy sikerült. Sok szerencsét!
2009. szept. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 15. 22:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nyáron vagy 30 önéletrajzot küldtem szét, 2 nyelvvizsgám + protokoll ügyintéző okj-m van, most jogra járok. Mondjuk nálam szempont volt, hogy többé-kevésbé normális cég legyen(ne meki pl), hogy később bele tudjam írni önéletrajzba, utazási irodákhoz, rendezvényszervező cégekhez, hr gyakornoknak, stb. adtam be, de EGY helyről SEM válaszoltak.
2009. szept. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!