Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hova tudnék elmenni dolgozni?

Hova tudnék elmenni dolgozni?

Figyelt kérdés
Levelezős főiskolára fogok menni (ha jól megy az érettségi is persze), ami azt jelenti, hogy megszűnik a tanulói jogviszonyom...emiatt tanácstalan vagyok, hogy hol és milyen munkàt kereshetnék...önköltséges szakra mennék, tehát mindenképpen "jól kereső" állásra lenne szükségem. Meki és hasonló felejtős, tapasztalat. Közgazdasági alap szakmai érettségit is teszek, ha ez számit valamit... Mit tanácsoltok, hol tudnék normális állást keresni, amit levelező mellett is tudok csinálni? 18/L

2017. márc. 20. 16:54
 1/3 manó1235 ***** válasza:
100%
Irodai munka ? Ott sokat számít a végzettség ha már fősulira mész az nagyon jó. Én már régóta keresek munkát tele van minden irodai adminisztrátor állásokkal én megpróbálnám, végülis a legtöbb 8-4ig van hétvége, ünnep szabad és egész jól is keresnek. Meg nem kell mindenhová kifejezetten olyan képesítés elég ha tanult vagy meg ha van nyelvismereted( beszéd, írás nem csak dadogó szinten :D ) akkor már előnyben vagy.
2017. márc. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudtommal a levelező szakkal nem szűnik meg a tanulói jogviszony. Diákokat imádják alkalmazni a levelezős, esti tagozatos hallgatókat, mert több az idejük és rugalmasak. Kedvezmény jár utánuk, így jó eséllyel hallgatói jogviszony mellett jobb állást megcsíphetsz, mint anélkül szakképzetten.
2017. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Babysitternek. Igaz sok helyen már erről is kérnek OKJ-s bizonyítványt, de egy főiskolás diáklánynak ezt ajánlanám.
2017. aug. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!