Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok mar mobbingnak...

Voltatok mar mobbingnak (pszichikai terrornak) kiteve? Ha igen, mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés
Nemetorszagban dolgozom, a vezetok es nehany kollega ott "szivat" ahol tud: rossz beosztast kapok, a szabadsag igenylesenek elutasitasa, a kollegak nem segitenek egy problemas ugyben, ramlocsolik a munkat, ha csak tudjak!

2017. márc. 21. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Beolvastam a főnöknek, mondtam, hogy úgy kezel mint egy idiótát. Meglepődött. Szerencsére elment máshová dolgozni. Amúgy én mentem volna el.
2017. márc. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat az csak rontana a helyzeten, ha beolvasnek Neki.. O ugyan ugy az ajton kivul akar latni.. raadasul buszke muszlim ferfi..neki a no csak egy eszkoz, semmi tobb!
2017. márc. 21. 18:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Jah, ìgy már értem.

Nincs lehetőséged váltani? Mert ez a helyzet nem fog megváltozni...

2017. márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Miert ment el a fonokod? Onszantabol, vagy felmondtak Neki? Mit mondtal Neki?

Tenyleg...legalabb jol esett, hogy elment a cegtol? :)

2017. márc. 22. 01:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Felmondtam, mert a felettesem főnöke is eltűrte... a másik érintett kolléga sajnos ott ragadt
2017. márc. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Kihìvott a konyhába, hogy nincs megelégedve velem stb. Úgy beszélt velem mint egy idiótával és szóvá tettem neki. Nő és én is az vagyok, egy korosztályból. Nem tűrőm, hogy ìgy beszéljenek velem, a főnököm és nem vagyok a tulajdona. Meglepődött, vissza vett egy kicsit magából. Mindenki utálta! Az a kis alamuszi fajta, aki úgy néz ki, mint egy madzületett bárány, közben egy kus g...ci😉 Rengeteg embert kirugatott vagy kirúgott. Végül magától elment és az volt az igazi öröm!

Annyira utáltuk, ha kijött a konyhába ebédelni, nem maradt ott senki. Nem volt egy barátja, de csak egy haverja sem, csak a munka...

2017. márc. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mi tortent azzal a kollegaddal, aki a cegnel ragadt? Sikerult masik allas talalnod?
2017. márc. 22. 20:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Azóta lecserélődött az egész gárda. Én sem dolgozom már ott.
2017. márc. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Voltam. A főnök terrorizálta az egész irodát. Saját cég volt, sok forgott kockán neki, de ez nem mentség. Undorító, megalázó, alpári módon beszélt mindenkivel, mikor telefonon beszéltem az ügyféllel elkezdett velem ordibálni, egyszer leszidott a sárga földig és kizavart a konyhába, mert túl hangosan telefonáltam szerinte. Minden nap 7-8 óráig voltam fél 5 helyett. A 30 perc ebédidőben a monitor előtt kellett enni és közben dolgozni. Egyszer volt olyan, hogy fél órával ,,előbb" elkéretőztem orvoshoz, hát azt a hisztit amit akkor levágott. -

,, A munkaidő fél 5 ig tart".Mondtam neki, hogy tudom , de én meg minden nap 7-8ig vagyok. AZ azért van mert rosszul dolgozunk, felelte ő. Ja oké akkor, aztán leléptem.Sokszor kitalált feladatokat amik nem szerepeltek a munkaköri leírásomban és megalázóak voltak számomra. Azzal volt ideig óráig normális akik felvették a stílusát, erre nevelte őket. Sokan át is vették, hogy jó pontot szerezzenek. Én pedig nem fogok senkit megalázni, alapvetően senki nem érdemi ezt, főleg nem egy olyan munkahelyen, ahol az emberek központi tényezők.Szerinte mindenki hülye volt az ügyfelek is. Fú gyűlöletes egy nőszemély volt. Egyik reggel felkeltem aztán megfogalmaztam magamban, hogy én nem ezért jártam egyetemre, aztán bementem megmondtam, hogy én ezt nem tűröm el egy munkahelyen, meg úgy általában sehol, persze az ilyenek nem látják be soha, hogy ők a hibásak, ezért kell kilépni ebből a szituból olyan gyorsan, ahogyan csak lehet.Azóta szuper munkahelyem van, kedves munkatársakkal.

2017. aug. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelenleg is ki vsgyok téve. :D A héten viszem be a felmondásomat a főnöknek. Nekem ennyit nem ér az egész.
2018. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!