Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok mennyire tolerálják a...

Nálatok mennyire tolerálják a munkában a tévedéseket?

Figyelt kérdés
És milyen munkakörben dolgoztok?
2017. márc. 23. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

olyan helyen dolgozom ahol elég kényes dolgokat kezelünk

volt egyszer egy hibám, amikor kimaradt valami és nem működött éles környezetben és a felhasználók észrevették

max 20-30 perc, talán annyi se volt ez a dolog

nem csesztek le érte, mondjuk nem okozott katasztrófát, csak kicsit kínos volt a dolog...


informatikus vagyok


24F

2017. márc. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk nem nagyon lehet tévedni. Pl. gyógyszereket adok ha elkeverem, emberi életet veszélyeztetek. A munkámban nem nagyon lehet hibázni, még arra is figyelnem kell mit mondok. Viszont szerencsére mindenki tudja, hogy emberek vagyunk, tehát hibázhatunk. Pl. egyik nap két órán keresztül foglalkoztam az egyik beteggel (nem orvos vagyok, intézetben dolgozom, ahol mentális beteg gyerekek vannak). Nagy nehezen megnyugtattam a gyereket, bementem az irodába, eltakarítottam a postai szemetet, aztán véletlenül eltéptem egy borítékot amiben 20 000 Ft volt. Lehetetlen egész nap koncentrálni, hiába vagy amúgy pontos. Szóltam a főnöknek, elment a bankba és kicserélte. Nekem rengeteget segít, hogy megértenek. Ha stresszelnek, nem segítenek azt csak ront a helyzeten. Szerencsere nálunk kevés hiba van, talán pont ezért.
2017. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolom sehol nem szeretik ha az alkalmazott téved. Raktáros vagyok és szoktam én is tévedni. Más áru megy ki vagy esetleg nem megy ki. Nincs nagy baj mert mindig ugyan azoknak szállítunk heti rendszerességgel, így hamar megoldódik a probléma. A főnököm néha felkapja a vizet, de ennyi. Ő is téved rengeteget ezt mi is látjuk.
2017. márc. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyfeszültségű elosztóhálozaton dolgozom. Ha hibázok akkor vagy egy rakat háztartás villany nélkül marad, rosszabb esetben meghalhat valaki,legrosszabb esetben én halok meg. Ezért egy nagy rakat előírást,szabványt,szabályt,előírást be kell tartani munka közben hogy minimalizálni lehessen az humán faktor miatti hibákat.
2017. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pénzügyi területen dolgozok, itt sajnos előfordulhatnak hibák, már csak a munka jellege miatt is, ezért nem szokott egyből élesbe menni semmi. Mindig van egy előzetes áttekintés, ott még nyugodtan lehet hibázni, visszajelezni, és utána megy élesbe. Természetesen még arra is van vész forgatókönyv, ha ott lenne hiba, de nem szokott. A legnagyobb bakit egy csoportos feladat közben okoztuk, több év alatt egyetlen egyszer, nem csak rajtunk múlt, de sok ezer eurónyi kárt okozott, mert csak fél évvel később derült ki, és megba.szta a céget az adóhatóság. Rengeteg vizsgálat volt, meg audit, de inkább a folyamat ellenőrzésében, nem miattunk. A főnököm normális, ha gond van, ő megoldást akar, nem bűnösöket. Mondjuk nem is magyar, ez érezhető...
2017. márc. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!