Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők miért nem toleraljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért nem toleraljak semmilyen szinten azt a pasit aki szamitogepen jatszik? Viszont aki minden hétvégén részegen fetreng, beszivva, azt valahogy jobban elnézik, hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék nők és férfiak véleményére is😊

2017. febr. 18. 20:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
51%
Igazából tolerálják, ha a srác szociálisan fejlett és jól néz ki.
2017. febr. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
17%
Egyiket sem tolerálják, csak azt jobban észrevenni, ha valaki a kapcsolata rovására ül a gép előtt és talán ezért telik be előbb a pohár, ha játékról van szó
2017. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
51%
Én imádom a kockákat. :) 22l
2017. febr. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
54%
Milyen nők nem tolerálják? Ha a party cicák között akarsz válogatni, akkor nyilván más lesz a preferencia, talán nézz körül más körökben is.
2017. febr. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
71%
Nem hogy tolerálom, de még örülök is neki. Viszont az agyatlan általánosítást tényleg nehezen tolerálom...
2017. febr. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Hát én is szoktam játszani,bár régen nem annyit mint régen ,de sok nő ha ezt megtudja vagy felszivodik,vagy totál hülyének néz....
2017. febr. 18. 20:54
 7/27 anonim ***** válasza:
69%
6.: nincs a játékkal alapjáraton gond. Azzal van a gond, hogy a játékot sokan a párjuk elé helyezik fontosságban és a kapcsolat rovására megy, mert a másikat hanyagolják emiatt
2017. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
21%

Mert aki kokaint szív, vagy masszív alkoholista az a való életben él, valószínűleg egy szociális közegben, és a nők buknak a szociális pasikra.

Viszont a számítógép iránt érdeklődő pasik, informatikusok, azok többnyire csak a filmekben jó pasik :D


[link]


Mondom ezt úgy, hogy én is informatikus vagyok, és én sokkal inkább a felső férfira hasonlítok. De a kollégáim 90%-a, még az alsónál is ocsmányabb, és tényleg semmi élete nincs. :)

2017. febr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem egy bizonyos kor felett már cink egy gázon tolni a játékokat. Néha-néha belefér, havi 1x kb én is játszom Forma-1-el, de sosem értettem ezeket a LOL-t, meg WOW-ot toló kockákat, hogy mi a jó benne. :D A barátnőknek nem az a bajuk általában, ha játszol, hanem az, hogy tőlük veszi el ez a figyelmet, minőségi időt.
2017. febr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
75%
Hat en inkabb toleralom a jatekot, mint a reszegen fetrengest, a drogot pedig foleg nem turnem. A ferjem informatikus es munkabol hazaerve meg visszaul a gep ele programozni, jatszani. Mindenkinek kell egy hobbi. Ha amugy jol mukodik egy kapcsolat es nem hanyagol el,nem zavar.
2017. febr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!