Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tehetek, ha a főnököm szemét?

Mit tehetek, ha a főnököm szemét?

Figyelt kérdés
Kerek perec megmondta, hogy ellenszenves vagyok neki és bárhová megyek, ki fog rúgatni és elfog lehetetleníteni. A munkámba is folyamatosan beleköt.
2017. ápr. 7. 07:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minél elöbb keresel másik munkahelyet, mert vagy ö rúg ki, vagy te mondasz fel - és ez utóbbi számodra a jobb megoldás.
2017. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Ha a hivatalos utat valasztanad:

Hallotta ezt mas is, hogy ezt mondta neked, vagy negyszemkozt tortent?

Ha ugyis ki akar rugatni, es ugy erzed, hogy ennek a munkahelynek lottek, akkor kb nincs mit vesztened, irany a HR es jelentsd. Vetess fel rola hegyzokonyvet, legyen meghallgatas. Kerj jegyzokonyv masolatot! Ha olyan a ceg, akkor ugyis ot fogjak vedeni, es majd vmi mondvacsonalt uruggyel kb kiteszik a szurodet.

Gondolom nem dolgozol meg ott olyan regota, hogy a vegkielegitest buknad...

Esetleg egy munkaugyi jogaszt is erdemes felkeresni....De ennek eleg ketes a kimenetele....

Vagy a masik lehetoseg:

Surgosen keresel magadnak masik munkahelyet, nem tudom hogy a jelenelgi munkad er-e annyit, hogy ilyen korulmenyek kozott dolgozz sokaig, es tonkre menj benne. Hosszu tavon nem fogsz jol kijonni belole, teljesen elbizomytalanodsz majd sajat magaddal es a kepessegeiddel kapcsolatban...valts amint tudsz, es amig tudsz!

2017. ápr. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem hivatalos út, de szállj vele szembe. Amire persze tudom, hogy nehéz rávenned magad, ha nincs másik stabil pontod.

Engem éveken át cseszegetett a főnököm, majd nemrék lett egy másik munkám is, ahol a magam ura vagyok, és keresek annyit, mint az eddig is mellévő munkahelyemen beosztottként. Amíg csak egy melóm volt, addig nyeltem a baromságait, bólogattam.

Aztán amikor már lett a másik melóm is, és továbbra se szállt le rólam az a majom, akkor megmondtam neki, hogy "Ha valami bajod van velem, akkor nem kötelező megtartani, el lehet küldeni, de ha jól tudom szükség van a munkámra. Ha továbbra is cseszegetsz, akkor felállok, és b@$$záll egyedül." (szinte szó szerint így volt, de a stílus az tutira ez volt, egyszerűen betelt a pohár, ő is hasonlóan kezel engem évek óta, így mivel már megtehetem, most rajtam volt a sor).

Ha látja, hogy nyeregben vagy, akkor nem fog pattogni, mert SZERENCSÉRE kezd munkaeőhiány lenni, nem t leakasztani valakit egyik napról a másikra, így kénytelenek megbcsülni azt, aki van.

Sokáig fenyegetett, hogy elküldenek, de most már, hogy látja nem igazán zavarna a dolog, így ez a fenyegetőzés abbamaradt :) PÖC$ÖK :)

2017. ápr. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mu váltotta ki a fönöködből ezt a viselkedést?

Nem hiszem, higy csak úgy gondolt egyet es jőtt.

2017. ápr. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kell neki a munkád, akkor csak a szája jár, de biztosítsd be magad, és amint van másik hely, mondj fel te, lehet, hogy alaposan meglepné, ha lelépnél, mert azt hiszi, ezzel sakkban tarthat.
2017. ápr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"bárhová megyek, ki fog rúgatni és elfog lehetetleníteni"


ez egy kicsit sok, ez nem valami pszichopata jellemvonás?


Mert az hogy mondogatja hogy ki fog rúgni, bár nekem többször mondanák lehet kérném a papírokat azt másnap nem mennék, megviccelném ha-ha.


Ha már nagyon elviselhetetlen akkor kérni kell a papírokat, lehet menni máshova, más céghez más országba, most ezt nem kötekedésképpen mondom, de vannak más cégek.


Egyébként minden főnök szemétkedik.

2017. ápr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Négyszemközt mondta mindezt és így, hogy bárhova megyek utánam nyúl és kifog rúgatni vagy ellehetetlenít. Nem vesztünk össze, a munkámat a legjobb tudásom szerint igyekszem elvégezni. Megmondta, hogy egyszerűen ellenszenves vagyok neki.
2017. ápr. 7. 11:07
 8/10 anonim ***** válasza:

De ez komolyan mondom akkor is valami pszichopatikus vonás.


Mert az hogy kritizálja a munkád, mindegyik főnök ilyen, még ha a legnagyobb haversággal is vettek fel.


Ez olyan mint hogy mikor van fizu: utolsó pillanatban.


Cafeteria? Hát az mindig csúszik pár napot.


Ezekehez mondjuk hozzá lehet szokni.


De nekem sokat idegesítene egy főnök megviccelném, azt nem mennék be pár napig. Majd megjelennék és megkérdezném: Még itt dolgozom? Vagy valami hasonló vicces cselekedet.

2017. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Úgysem tud mindenhova utánad menni, lépj le máshova és kész.
2017. ápr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha a főnököd szemét, nyomd ki a szemét


amúgy keress más melót

2017. ápr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!