Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek az alábbi munkakör...

Szerintetek az alábbi munkakörért mennyit fizet nettoban a főnököm, mennyi lenne a reális? Napi 6 ora m. idő

Figyelt kérdés

Ügyfelek utalásait ellenőrzös minden cég bankrendszerében

Késedelem esetén felszolitokat küldesz

Heti szinten kimutatásokat csinálsz, de becsuszik hogy azonnal kérik naprakészen

Munkabéreket utalsz

Számlaellenőrzöl, számlázol, könyvelésre előkészítesz

Cégekkel levelezel, reklamációkat intézel

Ha nincs bent, helyettesíted

Szakmai találkozokra jársz a dokumentumokért

Bélyegzőzöl, archiválsz, szkennelsz, másolsz

Uj dolgozót betanítasz

És hasonlók


Kíváncsi lennék más mit gondol mennyit fizet ezért a főnököm nettoban 6 órában


2017. márc. 21. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
38%
70-80 ezer ft kb, ha vidéken laksz.
2017. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70 ezer ft kb, ha vidéken laksz.
2017. márc. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Bocsi, kétszer küldte el!
2017. márc. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt mindet egy személyben neked egyszerre?:

Pénzügyes.

Bérszámfejtő segéd.

Könyvelő segéd.

Értékesítő.

Ügyfélkapcsolati munkatárs.

Helyettes igazgató.

PR szakember.

Oktató.

Mindezt 6 órában. A fizetés gondolom mindezért nem a legjobb.

2017. márc. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%

Mivel nagyjából adminisztratív munka így nem mondanám túlzott képesítést igénylő munkakörnek. Szerintem 600 Ft-os órabér reális.


70-80e ft jobb esetben, mivel nem 8 órás.

2017. márc. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi, stimm.

Csak egy takarító nem többet kap..?

2017. márc. 21. 20:47
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Régen én is összemértem a keresetem más munkakörrel. De aztán rájöttem, hogy fölös. Pl: akkor miért nem mész el takarítónak? Az a sok kémiai vegyszer hosszú távon full egészségtelen, hiába a kesztyű, meg maszk jobb esetben. Egész nap súrolod, meg felmosol, budit takarítasz ebből sok jövőképe nincs az embernek. Monoton, a munkatársaid (tisztelet a kivételnek) sem lesznek atomfizikusok. Ez a munkahely szerintem jó, jól mutat önéletrajzban is, a 6 órába pedig szerintem nehéz beleszakadni. Ez olyan, hogy ha ki tudod használni pozitívan azt, hogy van 2 szabad órád akkor azt el kell vállalni, de ha csak annyi, hogy te 2 órával tovább alszol hogy meglegyen a napi 10 akkor viszont nem ér meg annyi pénzkiesést. Ez ilyen pro és kontra, neked kell legjobban eldöntsd.
2017. márc. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Csakhogy a takaritot nem vonja felelősségre a Nav, nem tévedhet határidőben, milliokban olyan nagyot.., nem kaphat jelszavakat sem, elszámolási, titoktartási kötelezettsége sincs..stb


Kicsit akkor is fura, ha igy a vegyszer meg ugy.

2017. márc. 21. 22:13
 9/18 anonim ***** válasza:
Magyarországon sok cég ingyen vár el mindent. Nem véletlen van ennyi betöltetlen állás. Tudom, hogy nagyon nehéz, de próbálni kell valami jobbat keresni.
2017. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nem csak a munkavállalóktól várnak el nagyon olcsón mindent. Más vállalkozóktól is. Csinálsz vállalkozóként egy cégnek megrendelésre valamit és utólag kezdenek alkudozni vagy ki se akarnak fizetni. Ha a munkádat ezért vissza akarod venni akkor fenyegetőzni kezdenek.


Arra figyelj oda nehogy az legyen hogy 6 órában vagy bejelentve de elvárják hogy napi 8-10 órában dolgozz. Ha ez van akkor hagyd ott a g3c1be.

2017. márc. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!